Sayfa 512/993 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    ayhan başkan,
    nik ten dolayı, rizeli olarak düşünmüştüm seni....
    Zaten rizeliyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Zaten rizeliyim
    Konya, akrabalar falan....konya dır dedim....
    Yanlışmış....

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Yeşil Gonya'mıza hoşgeldiniz. Obrukları ziyaret ettiniz mi ? Gerek dönerci cengiz olsun gerek diğer yerler isterse oto sanayii deki herhangi bir esnaf lokantası olsun , masaya oturmadan önce şehir dışından geldik , Hamza Sütbıyık gönderdi ( burası önemli ! ) derseniz biz de uzaktan kumanda ile güzel gonya'mızın misafirperverliğini göstermiş oluruz. Selametle
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4. Konya'dan Karaman'a doğru sapinca demirkıran opet var. Hemen yanındaki restoranda bir kavurma yedim bir keresinde inanamadım. Bu nasıl tat bu nasıl lezzet! Hemen yanında düğün salonu da var. Üstelik civardan gübre kokuları da geliyordu! Ama işte kavurma dedim. 15 20 gün sonra dönüşte hevesle tekrar girdim mekana (solda kalıyor kavşak falan döndüm). Dedim kavurma getir. Abi dedi biz onu sadece ramazanda yaparız! Nasıl olur dedim silifkeden aç çıktım ben! Bak bir çaresine bul getir yap beklerim. Abi dedi mümkünati yok. Lanet deyip başka şeyler yedik etli ekmek birseyler.. Hatun diyor herif herif ramazanda Konya'da bize kavurma yedirmişsin bunlar içine tükürmüştür o yüzden tadı güzel geldi senin gibi pisbogaza! Dedim Hatun etli ekmeğini ye sus seferiyiz olmamıştır öyle birsey..

Bir daha öyle kavurma yemedim.

5. ayhan başkan bugün oteldemisin

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    ayhan başkan bugün oteldemisin
    Yok ecdat parkı diye bi yerdeyim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yok ecdat parkı diye bi yerdeyim
    Aladdin'in arkasında havuzların içinde dede çay bahçesi diye bir yer var ben orayı da seviyorum. Çayı ve havuz ortamı güzel uyuyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Eskişehir de İnönü Belediyesi nin AKP li başkanı Kadir Bozkurt un bir dönem makam şoförlüğünü yapan Hasan Güçbilmez, Bozkurt hakkında görevini kötüye kullandığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Güçbilmez, Kadir Bozkurt un, belediyenin aracına alınan kışlık lastikleri kendi özel aracına taktırdığını, belediye için alınan çiçekleri kendi bahçesine diktiğini, hatta belediyeye alınan tuvalet kağıtlarını bile evine götürdüğünü iddia etti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Sayfa 512/993 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •