Sayfa 521/993 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Konya'dan Karaman'a doğru sapinca demirkıran opet var. Hemen yanındaki restoranda bir kavurma yedim bir keresinde inanamadım. Bu nasıl tat bu nasıl lezzet! Hemen yanında düğün salonu da var. Üstelik civardan gübre kokuları da geliyordu! Ama işte kavurma dedim. 15 20 gün sonra dönüşte hevesle tekrar girdim mekana (solda kalıyor kavşak falan döndüm). Dedim kavurma getir. Abi dedi biz onu sadece ramazanda yaparız! Nasıl olur dedim silifkeden aç çıktım ben! Bak bir çaresine bul getir yap beklerim. Abi dedi mümkünati yok. Lanet deyip başka şeyler yedik etli ekmek birseyler.. Hatun diyor herif herif ramazanda Konya'da bize kavurma yedirmişsin bunlar içine tükürmüştür o yüzden tadı güzel geldi senin gibi pisbogaza! Dedim Hatun etli ekmeğini ye sus seferiyiz olmamıştır öyle birsey..

Bir daha öyle kavurma yemedim.
    Değerli misafirimiz , müessesemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz kıymetli misafirlerimize daima en iyi kalitede malzemelerle hazırlanmış ürünlerle hizmet vermekteyiz. Bu sebeple müessesemizin kriterlerini karşılamayan hiç bir malzemeyi tedarik edip , ürün hazırlamamaktayız. Kavurmamızı da bu nedenden ötürü sadece ramazan ayında yapmaktayız.

Not : Müessesemizde Lama türünde çalışan bulunmamaktadır.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Euro 18,3169 direnç noktasını zorluyor.

GBP ise 21,3169 civarında gezdiriyor.

Ons altın ise 1.831 seviyesinin bir tık altında.

DOW 30.631

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Nebati: Temmuz ayında yapılacak artış Haziran enflasyon oranlarının açıklanmasıyla kesinleşecek olup, yaklaşık yüzde 40 oranında artış öngörmekteyiz
    Demek ki 4 temmuzda açıklanacak enflasyon oranı şimdiden belirlenmiş . Yani TUİK siparişi hazırlamakla meşgul.
    Sonra da '' dezenformasyona kanmayın, sadece devletin resmi kurumlarının açıklamalarına itibar edin '' diye açıklama yapıyorlar. Tüm ülkede sadece Kadir İNANIR.

Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Can baba pahalı olup da kalitesi bana göre olmayan bir yer. Konyada yöresel olarak güzel bir etliekmek yeyin ya da rxpu nun dediği gibi tiritçi mithatdan tirit ya da mevlana civarında sufi kebaptan fırın kebabı. Yöresel yemek değil de güzel bir burger derseniz meram yeniyol arkasında food and wood dan iyi pişmiş bonfile burger ya da dinameat ten iyi pişmiş 200 gram lokum menü. Tavuk ya da kırmızı et/ızgaralarda ise Yenişehirde Tema pişirici kasap/et lokantası var
    Sufi değil ama hacı şükrüde fırın kebapta tamam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Ayrıca kanun gereği verilmesi zorunlu olan enflasyon farkını bile - zam yaptık- diye yutturmaya kalkmak halkın aklıyla dalga geçmektir. Bu milleti bu kadar akılsız sananlar hangi boyuttalar acaba ?

Gece Forex 17.97 görmüş kur.

Rxpu gelince bi sorun bakalım bursa terminalindeki otobüs sayısı ne demek. Neye işaret eder o rakam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yerine göre defterdarlık hesapları incelenir, memur denetimi olabilir, büyük işletmelerin mali hesaplarına bakılabilir, bazende belli bir konuda izleme yapılır v.s.
    teşekkür ederim Reha abi

bu arada forumdaşlar eskiden MB öngörülemiyor denilip şikayet ediliyordu şimdi herkes memnundur umarım FED den daha öngörülebilir şeffaf durumda neysek o diyo

Sayfa 521/993 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •