Sayfa 651/993 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    Yahu şu hastanelerde nasıl muayene olacağız. Randevu alamıyoruz, acile gidiyoruz 50,60 kişi triajda, 50, 60 kişi muayene sırasında. Nasıl yapacağız böyle? Herkesin imkanı yok özele gitmek için.

.
    Sıraya yazdırın iptal okunca haber veriyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kardiyolojiye mesai başlangıcı öncesine saat 8:00 randevu almıştım..Doktor bu saate nasıl randevu alabildin diye meraktan sormuştu ,

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tostumu yedim bekliyorum
    Eve geldim hanım neredeydin dedi oteldeyim dedim inanmadı. Telefonumu karıştırdı sen de mi dedi yüzüme bakmıyor

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Eve geldim hanım neredeydin dedi oteldeyim dedim inanmadı. Telefonumu karıştırdı sen de mi dedi yüzüme bakmıyor
    Ben telefonu ararmı son görüştüklerinden
    Şahit lazımsa oturayım yoksa uyuyacağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben telefonu ararmı son görüştüklerinden
    Şahit lazımsa oturayım yoksa uyuyacağım
    Abi tost yemeseydin olur du. Dedim iki çay içtik adam şeker hastası tost yemez dedim. Ağzınla mi ölçtün şekeri nereden biliyorsun yarım saat önce tanıştığın adamın dedi. Battikça batıyoruz

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi tost yemeseydin olur du. Dedim iki çay içtik adam şeker hastası tost yemez dedim. Ağzınla mi ölçtün şekeri nereden biliyorsun yarım saat önce tanıştığın adamın dedi. Battikça batıyoruz
    Tostu mecazi söylemiştim. Yapacak bişe yok her koyun kendi bacağından asılır. Düşmeseydin o saatte yola. Yapacak bişey yok ikna etmen zor. Yarın gel otelden lobinin kamera görüntülerini iste. Ben yatarım.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tostu mecazi söylemiştim. Yapacak bişe yok her koyun kendi bacağından asılır. Düşmeseydin o saatte yola. Yapacak bişey yok ikna etmen zor. Yarın gel otelden lobinin kamera görüntülerini iste. Ben yatarım.
    O olur. yarına kadar burnumdan girer başka yerden çıkar halbuki eve erken de geldik. Sosyal medyada ya düşen videoya denk geldik herkesin aklı fikri gündem de

8. Bugün,Peker'e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş adlı Twitter hesabından dikkat çeken sözlere yer verildi. Peker, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ı işaret ederek bir tweet dizisi yayımladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ya da seslenen Peker, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, akrabanın hatırı için sana hiç dokunmuyordum. Artık benden her kötülüğü bekle. Ulan benim Mersin de hangi yakınım var da ona uyuşturucu takibi yapıp, benim ismimi o dosyaya karıştıracaksın.? Size yazıklar olsun. dedi.

Saygı duyduğum akrabanı arattırıp, olaylarda benim adımı geçirtmesin diye, alttan alttan da Süslü Sülü nün emri ile bu ********liği yapıyorsun. Bu ülkede namuslu devlet adamları var. Hangi namuzsuzluğu yaparsanız yapın, benim üstüme yapışmaz. Sana sözüm olsun, toplattırdığın tüm rüşvet paralarının kimlerde olduğunu ayrıca da neler yaptığını tüm dünyaya anlatacam. Ulan utanmaz, sen ortak dostumuz olan avukata demiyor muydun; İyiki Sedat Peker in yüzünden geçmişte sürgün yedim. FETÖ cüler gittikten sonra bu sayede önüm açıldı deyip, gülmüyor muydun ? Sözde Ankara Emniyet Müdürüsün. Emniyet Genel Müdüründen daha çok gücün var. Tüm tayin listelerini sen yapıyorsun."

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Sayfa 651/993 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •