Sayfa 918/993 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Dolarin degeri cok dusuk diyordukya

Buyrun kaniti

https://twitter.com/uyanhadi_/status...3ZWhIFOVw&s=19
    Ne olmuş yine?

2. Yillardan beri boyle bir hizmet ariyordum

http://kiralikkatil.net/

3.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    https://www.gazeteoku.com/gazeteler/...zetesi-manseti
    Almanya karadı haberi yapıldığına göre yakında medyada şu haberleri görebiliriz.Hem Avrupa hem Türkiye için.

Biraz hem şaka hem gerçek kışa hazırlık.
    -Nasıl soğuk su da duş alınır Soguk su ile duş almanın faydaları
    -Nasıl 30 litre sıcak su ile duş alınır
    -Karanlıkta ve ay ışığı seviyesi karanlıkta yürümenin ip uçları.
    -Kalorisi yüksek fiyatı düşük olan yiyecekler.
    -Sıcak tutan tekstil malzemeleri listesi.
    bizde gün ışığından faydalanmayalım diye bebeleri gecenin köründe okula yolluyoz beyinlerde windows açılmadan

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Kumarbaz adam...her türlü riski zaten hesaplamış tedbirini almıştır

adam bu dünya da cenneti yaşadı

tanımayanlar böyle bir yaşamı ummuyorlardır ve adam 80 doğumlu, 42 yaşında milletin 4200 yılda yaşamayacağı şeyleri yaşadı ya

babası zamanında temettü kağıtları mı almış napmış

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ne olmuş yine?
    üstadım iyi oldunuz mu takılmadınız son zamanlarda

ayhan basganın motor da bakımdan geçti

bakalım bu hafta şerro milli olacak mı? tutunamadı 18 üzeri

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    adam bu dünya da cenneti yaşadı

tanımayanlar böyle bir yaşamı ummuyorlardır ve adam 80 doğumlu, 42 yaşında milletin 4200 yılda yaşamayacağı şeyleri yaşadı ya

babası zamanında temettü kağıtları mı almış napmış
    Ağır kalp hastasıymış....bunu da pokerde lehine çeviriyormuş, nabız göz vs ters manyel anlamında sanırım...

Dışarıdan görüldüğü gibi değildir belki, gerçi spor body falan da yapıyor ya...

Ya kalp rahatsızlığı 'pek çok şeye' cevaz vermiyorsa???

Herşey var elinin altında, ama kalp sakat....o zaman da 'cehennemi' yaşıyor sayılmaz mı

Belki de çizdiği imaj, bu garabetin yansımasıdır...

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mayayı önce 30 derecede 1 çay bardağı süte döküp karıştırıp yarım saat bekliyorsunz.Eğer varsa 1 çay kaşığı eski yoğurduda bardağa koyup karıştırın. Böylece 1 bardak süt içinde maya ve 1 kaşık yoğurt oalcak.
    Yarım saat sonra 3 litre kutu sütü 48-49 dereceye getirip mayalı sütü içine karıştırıyorsunuz.
    Bundan sonrası çok önemli en az 3-4 katlı bir örtüyle tencereyi kaplamanız lazımki soğumasın. 47-48 dereceyi muhafaza etmeniz lazım.
    Sarmaladığınız tencereyi soğumayacak bir yere koyun 10 saat sonra açın, soğuyunca dolaba koyun, 12saat sonra yenebilir oluyor.
    Fikri takip için yazıyorum. Dün yaptım çok güzel yoğurt oldu.

Üzerinde 48 derece yazıyor bence yanlış bilgi maya ölebilir. Yoğurt 38 derece civarında mayalanır. Küçük parmağın yanmadan beş saniye dayanabilme süresi.

İkincisi mayayı uyandırmak için bir bardakta ılık süte karıştırın diyor. Sonra da aynı bardağa yoğurt koyun diyor. Bu benim için olmaz. Yoğurt ile mayalanacak süt önceden karışırsa yoğurt tatlanıyor. Ben hafif ekşi yoğurt severim dolayısıyla bir kaşık yoğurdu direkt koydum.

Merak ettiğim şu; yoğurdu mayalayan maya mı koyduğum yoğurt mu? Ama tadı değişik ve güzel. Maya da çalışmış sanırım.

Hiç yoğurt koymadan da bir litre süt mayalayacağım, bakalım tadı nasıl olacak..

Sayfa 918/993 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •