Sayfa 943/993 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Koskoca medicana doktoruymuş , koskoca olan nedir acaba zaten üttükleri hasta sayısı olmasın , medicana için bir arkadaşın yıllar evvel ki yorumu " gel seni hemen bi ameliyat edelim bi şeyin yoksa apadisi alalım hastanesi ". Hala şüpheliyim Koskoca ,Medicana nin kendisi mi yoksa doktoru mu veyahut her ikisi mi ???
    Valla özeli tüzeli, geçen gittim işte özel hastaneye indirim cart curt 140 TL ye muayene oldum ilaç yazdırdım.

Tersini de şaapayım, bizim MR ı falanca hoca okusun raporlasın dedim geçen, mesai dışı cart curt öğretim üyesi bedeli dediler 280 TL yatırdım vezneye, üniversite hastanesi...yoksa ihaleye vermişler raporları, dışarıdan başkaları okuyor, her defasında aynı hocanın okuması başka, önüne gelenin okuması başka..

Oluyo böyle şeyhler...

Bi kere de özel hastaneye ufaklığı götürdüm geçen sene miydi hafta sonuydu, yine aynı cüzi bir ücret, yanlız Pakistanlıydı doktor, dedim bu ne iş, o dediler buranın mazlumu, ne zaman gelsek hafta sonu bu var burda, dikmişler garibanı oraya, gerisi vınn turizm, çok iyi çocuk yalnız ne dersen yazıyor reçeteye

Niye bunu söyledim, devlet hastanesine gitmiştim, geçmiş zaman, dedim benim sinüzit azdı bana bi 1000 lik Augmentin yazar mısınız, dedi ki doktor musunuz, yoo, e dedi onu yazmayacam bunu yazacam, yaw dedim o iyi gelmiyor bana Augmentin yaz, dedi doktor değilsen karışma işime, yaw dedim doktor değilim ama 40 yıllık sinüzit hastasıyım o iyi geliyo bana, yok yazmadı, inat etti, ordan çıktım gene özele gittim orada yazdırdım Eskiden Cefradur vardı o iyi geliyordu, sonraları Augmentin çıktı o iyi gelmeye başladı, Cefradur var mı hala bilemedim şimdi...

Yani...fazla da şaapmamak lazım, oluyo öyle

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bütün giritli filozoflar yalan söyler bunu söyleyen bi giritli filozof
    Bizim bi Giritli Amca vardı, kirpileri yakalayıp yerdi, o gün bugündür Giritliler bende bi şaapar...

Şaka şaka...evet kirpileri yerdi de, meğerse kirpi yemek mayasıla iyi gelirmiş, o da ondan yermiş...doğru mu değil mi hiç öğrenmek nasip olmadı...

3. Sıkıştırıyorlar yine kimi derseniz euroyu euroyu. Sarı kız rahat kimse birşey yapmıyor.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Sıkıştırıyorlar yine kimi derseniz euroyu euroyu. Sarı kız rahat kimse birşey yapmıyor.
    sarı kızın üstünden geçmeyen kalmadı ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Diyelimki cocugunuz 15 yasina geldi ve yazlari magaza dukkan bir yerlerde calisiyor

15 yasindaki cocugun sgk primini isveren yatirirmi? Yani yasal olarak en dusuk yas nedir calismak icin?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sarı kızın üstünden geçmeyen kalmadı ki
    Eur ve sarı kız yalama oldu.
    Ak gacıyı takip ediyoruz. Her an onu da şeedebilirler.

7. İstanbul da bazı site sakinlerinin ödediği aidatlar kira fiyatlarına ulaştı. Ortalama aylık 1500 TL'den başlayan aidatlar, bazı semtlerde 8 bin lirayı buluyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...-buldu-1964624

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Sarı gacı uçurumdan atlamasa bari.

Sarı gacı uçurumdan atladı, alttaki yeşil ağaç dalına takıldı. Gri trend 1776 civarı

Sayfa 943/993 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •