Sayfa 245/993 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kuşlu sitede lahmacun konusu açılmış .25-30 lar

Bizim burada pideci kavurmalı ve kuşbaşılı pideyi 20 lira lahmacunu 9 a satıyor niye bu kadar fark olur ki

Etrafta kediler azalsa ondan şüphe edecektim ama etraf kedi kaynıyor
    Parti kur oy verelim,sen konuştukça içim ferahlıyor,Reha Bey in ilçesinden az büyük bir yerde ikamet ediyorum bizde bile lahmacun 15,kuşbaşılı pide 45-50 tl....kıyma yerine soya kıyması falan kullanmasınlar? gerçi oda pahalanmıştır,çıkamadım bu işin içinden...

6. Elon Musk twitter'ı alım işini erteledi, sebep bot hesapları...Twitter olsa olsa şu kadardır garanti veremem diyor, Elon da olur mu öyle şey o tespit edilebilir istenirse gerçek oranı çözmeden almam diyor.

Twitter'ı alırsam özgürleştirecem, Trump' ın yasağını kaldıracam falan dedi, ardında da eğer zamansız ölürsem sizinle olmak güzeldi dedi, sonra da artık demokrat değilim cumhuriyetçiyim bundan sonra dedi.

Orda da kavga büyük...Twitter, youtube, google, whatsapp, facebook, kartel tekel oldu, bakarsan özgür platform, ama hikaye.

Bizde de gerçek bot hesap sayısı kaçtır acaba, bugün arkadaş bot hesaplarla hashtag satın almış, hemen yakalamışlar...

Bu kadar kolay mı bu işler, twitter engelleyemiyor mu, lan bi tane adam koysan, gözüyle bakarak ayıklayabilir bunu, yapıyorlar işte, ondan sonra da küt küt müdahale eder filan...

Eskiden her hafta sonu gösteri, miting olurdu, şimdi yap da görelim...Twitter'a göç etti herkes, her şey sanal artık oturduğun yerden...Twitter meydan savaşları, iki cümlede dedin dedin, uzun uzun yok, tam münazara meydanı....o bile bir yere kadar gazını almak milletin, onu da tıka tam olsun....düdüklü tencere gibi delikten buharı salamazsa, çıtong diye fırlatıyor kapağı...

Bakalım nereye varacak sonu..

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Parti kur oy verelim,sen konuştukça içim ferahlıyor,Reha Bey in ilçesinden az büyük bir yerde ikamet ediyorum bizde bile lahmacun 15,kuşbaşılı pide 45-50 tl....kıyma yerine soya kıyması falan kullanmasınlar? gerçi oda pahalanmıştır,çıkamadım bu işin içinden...
    Abi kavşağa geldiğinde ispala Yunanistan , Uzunköprü Edirne, Tekirdağ levhaları var mı?
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Abi kavşağa geldiğinde ispala Yunanistan , Uzunköprü Edirne, Tekirdağ levhaları var mı?
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Aynen......

Sayfa 245/993 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •