Sayfa 416/993 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altına çağdışı muamelesi çekenler daha çok dayak yerler finansal piyasalarda.

Full de girilmez ama kenarda köşede bir miktar bulundurmak şart bence.
    Analistler de oyle diyor, 500.000 TL. var, 50.000 TL.ile altin al at koseye diyor.

Bu donemde , 450.000 ile ne alacaksin, soru da bu sorun da.

2. Bende kulağa kiraz asmayı seviyorum bu hafta bir yerlerden geri dönmüş olabilir bunu da düşünmedim değil kirazlar irice idi 4 kilosuna 50 TL verdim . Salihli değil tabi minikte değil tam ideal kiraz boyutu işte .

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ankara karabulutlara teslim oldu. Sıkıntı yaşayan oldu mu.
    2 saat trafik abb nin yanındaki alt geçit yapıldığından beri her yağmurda kapanır bugünde gelenek bozulmadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    nftyi mi seviyorlar hahahaha.
    sevdiklerinden mi yoksa 1 e alip 101 e satma umudundan mi.
    araba almayi sevmiyorlarmış. orta halli araba 500bin olursa ben de sevmem tabe.
    altın takmayı sevmeyen insanlar kasalarinda altin saklamayi seviyorlar buna emin olabilirsiniz
    cok yuzeysel bir yaklasim olmus
    genel olarak z kuşagı.. dünyada ki z kuşagından bahsediyor...atıyorum abd deki iyi kazanan bir genç ...60 -70 bin dolar verip orta sınıf bir araba almak yerine ..metro kullanıyor..ama kız arkadaşını emege götürecegi zaman 300 dolar verip ferrari kiralıyor..şehrin diş ceperinde banliyö de bahçeli kocaman bir eve 500 bin dolar vermek yerine ..şehir merkezinde. şehrin içinde sosyal hayatın içinde olmayı tercih edip apartman dairesi kiralıyıp 1500 dolar a orada yaşıyor. bunun yansıması bize de geçecek..bizde gençler yokluktan alamıyor ve ayrıca halen ataerkil bir toplum oldugumuzdan 30 yaşındaki kazık adamın atacagı fianansal adımlara ebeveynleri karar veriryor halen daha..alacagı mobilyadan alacagı eve kadar son karar verici ebeyn bizde o yüzden bizim z kuşagına o hayata bakış açısı 10 sene sonra anca gelir ..ama gelir..ABD de son 7-8 senede yeni avm yatırımı yokken bizde büyük bir furya vardi..son 3 senede abd kapanan avm sayısının haddi hesabı yokken..biz daha davam ettik..ve şimdi başladı bazı avm ler hayalet avm ye dönüşmüş durumda..doluluk oranları %30 lara düştü..intertten alışverişin bu kadar arttıgı bir dönemde bunu görerek halen daha avm yatırımı yaptık biz..sonuçta dünya da ne oluyorsa bizde de o oluyor..ama bize bira geçikmeli geliyor...

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bende kulağa kiraz asmayı seviyorum bu hafta bir yerlerden geri dönmüş olabilir bunu da düşünmedim değil kirazlar irice idi 4 kilosuna 50 TL verdim . Salihli değil tabi minikte değil tam ideal kiraz boyutu işte .
    Psyco Kardeş,yap bir kaç tane güzel fiyat analizi moralimiz düzelsin,fiyatları gördükçe imdat diyesim geliyor...

6. Bir kiloluk bir çipura balığı neredeyse bir gram altın fiyatına, 960 TL’ye satıldı.

https://www.odatv4.com/ekonomi/soke-...yatinda-241349

adamdaki mantigi anlamadim tanesi 400-500gramdan 2 tane 300-400 e halledebilirdi neden bu kadar para vermis anlamadim

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bende kulağa kiraz asmayı seviyorum bu hafta bir yerlerden geri dönmüş olabilir bunu da düşünmedim değil kirazlar irice idi 4 kilosuna 50 TL verdim . Salihli değil tabi minikte değil tam ideal kiraz boyutu işte .
    Ben de salihli kirazının kilosuna 50 TL verdim.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Syn tuik başkanım nereden buluyorsun bu fiyatları;
    Güzel bir salihli kirazı 30-50 arası ; iri kirazı 20 den aşağı satanı görmedim....

Sayfa 416/993 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •