Sayfa 469/993 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kayseri'de 9 Trilyon dolarlik Neptunyum buldular, aslinda neptunyum'un dogada bulunan bir madde olmadigi anlasildigindan, bir daha neptunyum bulmadilar..

https://www.sozcu.com.tr/2022/yazarl...kirsa-7195993/

Tabi ki iki fil öne, iki gergedan arkaya...Allah Allah..ne var bunda bilmeyecek, hatta fıkrası bilem var

2. ''Yasa geçmeden yazayım: Bu ülkede son senede tüm temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatı %100den (bazılarının %200den, hatta %300den) fazla arttı. %100den az artan ürün yokken %73.5 diye bir tüketici enflasyonu olamaz, yalan. Üç basamaklı enflasyonda insanlara %50 zamla kandırma yolu.''

https://twitter.com/AhmetBeyefendi/s...C93evEltYqAAAA

Ohooo...biz bunları excelle anlattık, biz bunları metastockla anlattık, yetmedi biz bunları tradingview le anlattık...

-Seviyorum de!!
    -Hayırrr...
    -Seviyorum de!!
    -Hayırrr..
    -Seviyorum de ulen!!
    -Seviyorum.
    -Yalan söylüyorsun!!!

3. İzlemeyen varsa, dolarla ilgili çok önemli tespitleri var, kaçırmayın.

4. Haziranın 26 sına kadar huzur içinde yaşayın, Temmuz maaş zammına esas Haziran ayı enflasyon rakamı belli olduktan sonra, haşırt the blackboard at the seaside...önümüzdeki Ocak Şubat gibi pardon Mart Nisan Mayıs gibi zaten enflasyon da tepe yapar..

Sonra sen sağ ben selamet, iyimser olun acık canım, Allahtan dikmiyorlar işte, neydi ''Polyanna yı dağa kaldırmışlar, yapacaksanız bari grup dalın'' demiş..

İlginç bi durum var vaka sayısı 7.000 lerde ölü sayısı 20 lerde ve hiç vaka yokmuş modundayız.ölü sayısıda 99.000 e dayanmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İlginç bi durum var vaka sayısı 7.000 lerde ölü sayısı 20 lerde ve hiç vaka yokmuş modundayız.ölü sayısıda 99.000 e dayanmış
    Mına köyü modundayız, ben beş kere aşı oldum gene olmuyorsa gömün, mına koduklarım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

İyiki bitcoinim yokmuş 1 dokardan 67.000 dolara çıktı diye sevindikten sonra 20.000 dolara düştü diye üzülecektim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    sormayın.. geçen seneye göre araç rayiç bedel artışını %70 falan hesaplayıp kasko primini %120 artırmış sülalelerini sevdiklerim. söyledikleri rayiç de piyasasının %20 falan altında. nazar değmesin şimdiye kadar sıfır hasarlı olmama rağmen oluşan oranlar bunlar.
    Sayın Shorts,sompo sigortadan teklif aldınız mı?meşhur firmanın bu sene bana teklif ettiği poliçedeki kloze değerleri geçen senekinden düşüktü,özellikle karşı tarafa verilen hasar kısmını düşürüyorlar,neden böyle yaptıklarını sorunca;düşük poliçe çıksın diyeymiş,500 tl den kaçıp yüzlerce bin tl ödemek zorunda kalmak istenmiyorsa özellikle bir önceki poliçe değerleri karşılaştırılmalı,malum en tırık araç bile 500 bin tl yi geçti..

Not:Reha Bey,gözünüzden kaçtı herhalde,kaskoda yıllardır olan bir klozdur;yanlış akaryakıt dolumu,hatta benim külüstür için anahtar üzerindeyken çalınırsa bile %100 bedel ödeme klozu var.(sompo + teminat) pdf den buraya kopyalayamadım....

8

Sayfa 469/993 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •