Sayfa 678/993 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Boş eve 160 TL elektrik faturası gelmiş .

Acaba ışık vs mi açık unuttum diye düşünmüyor değilim

Bir buzdolabı bir derin dondurucu bu kadar çekiyor yada başka bir şey var
    İyi bari. Pendik’teki elektrik fiyatları ile İzmir elektrik fiyatları aynı. Bu da Pendik’te daha ucuz olsaydı kafayı yerdim bir gavur İzmir’li olarak.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İyi bari. Pendik’teki elektrik fiyatları ile İzmir elektrik fiyatları aynı. Bu da Pendik’te daha ucuz olsaydı kafayı yerdim bir gavur İzmir’li olarak.
    Cereyan faturası normal, içime tekrar yaşama sevinci geldi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Pazarda domates alırken düşünüyorsunuz bunda düşünmek lazım naçizane
    pazardan domates biberi daha rahat alabilmek için almıştık zaten onları. zamanında az pazar masrafı çıkmadı sayelerinde de son düzlükte fena kıstırdılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Boş eve 160 TL elektrik faturası gelmiş .

Acaba ışık vs mi açık unuttum diye düşünmüyor değilim

Bir buzdolabı bir derin dondurucu bu kadar çekiyor yada başka bir şey var
    olsun. 6 aylık 25 tl doğalgaz geliyordu geçen sene size, en fazla 50 geliyordur şimdi. ordan kapatırsınız farkı.

5. İstanbul da Abdullah Türkoğlu, tabanca ile yaraladığı kişinin ailesi tarafından açılan tazminat davasının geri çekilmemesi üzerine dehşet saçtı. Önce davanın avukatı Servet Bakırtaş'ı bürosunda öldüren Türkoğlu, daha sonra kendisine dava açan Öznur Tufan ı silahla vurarak öldürdü.

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...li_gelismeleri

6. Mutehassis hekimi basindan vur, oldur.

Her ay onlarca kadini oldur.

Neymis cadir devleti degilmis, hadi canim sende.

7. burada hep dolardan kkm ye gecenler eleştirilmiş yanlış olduğu yazılmış onların zarar göreceği yazılmış ama aslında kkm dolar düşüşünden koruyan bir yatırım değilmi doları aldığınız andaki fiyatını sabitliyorsunuz cıkarsa cıktığını düşerse sabitlediğinizi+faizi alıyorsunuz

biri bana dolar tutmak yerine kkm yapmanın neden yanlış olduğunu ayşe teyzeye anlatır gibi anlatabilirmi???

Alıntı Originally Posted by hepsilin Yazıyı Oku
    burada hep dolardan kkm ye gecenler eleştirilmiş yanlış olduğu yazılmış onların zarar göreceği yazılmış ama aslında kkm dolar düşüşünden koruyan bir yatırım değilmi doları aldığınız andaki fiyatını sabitliyorsunuz cıkarsa cıktığını düşerse sabitlediğinizi+faizi alıyorsunuz

biri bana dolar tutmak yerine kkm yapmanın neden yanlış olduğunu ayşe teyzeye anlatır gibi anlatabilirmi???
    Dolarını bozup kkm yaparsan sadece kur farkını alırsın yani yani 1.000 doların varsa gene 1.000 doların olur
    Ama o parayı dolar olarak bankada faizde tutarsan paran en az 1003 dolar olur
    Ama tl var ise kkm yaptığında %17 artı varsa kur farkı alırsın. Yani mevduatını her ihtimale karşı dolarla sigortalatırsın. Dolar artmazsa sorun yok 1.000 tl 1004 tl olur ama kur farkıda alırsan örneğın dolar %10 artarsa 3 ayda 1.100 tl alırsın.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 678/993 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •