Sayfa 805/993 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    başganım nolacak bu sarı gacılar kafayı nasıl kısmışlarsa ne ileri ne geri kımıldayamıyor bir türlü
    Sarı gacıyı dürtmek için kredi çektim, 24 ay vadem var, bakalım ne olacak, o da beni dürtebilir.
    Bu arada bazı bankalar nakit avans,ek hesap vs. kullandırmaz olmuşlar veya kısıtlıyorlar, böyle giderse sıra ya ihtiyaç kredilerine gelecek ya da faizlerini bumlatacaklar. Bu yüzden treni kaçırmayayım dedim.

2.  Alıntı Originally Posted by isonilce Yazıyı Oku
    Üstadlar yıl sonuna kadar yuklu miktar (Bana göre) altın grammı - dövizmi yoksa gümüsmu almak lazım...Bu arada 27 si fed var sanırım fedden oncemi sonramı...Yardımcı olursanız dua ederim......

Saygılar
    Altın 1300 de olabilir 2300 de, erenlerin eşref saatine bağlı. Yukarı dönecekse fedden sonra dönmesi lazım ama bir yerlerde sonraki fedi de bekletirler. Gümüş ,altının kaldıraçlısı olur. Yukarı çevirmeyecekse dolar avantajlı. Neticede risksiz kazanç yok.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,919
    -> Herhangi bir resmi vasfı olmamasına karşın İran'daki zirveye katılan Bilal Erdoğan için İran ve Rus heyetleri, ''konuşulanları pek anlamaz'' denilerek ikna edilmiş...

-> Oğlu Bilal Erdoğan'ı İran görüşmelerine götüren Recep Tayyip Erdoğan: ''Emine Hanım evde yok, ben de sıkılmasın diye işe...''
    zaytung...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    başganım nolacak bu sarı gacılar kafayı nasıl kısmışlarsa ne ileri ne geri kımıldayamıyor bir türlü
    İleri geriyi arkasındaki kimse o yaptırıyor ya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Birçok yerde usd alış 17.70 ve üzeri , buradaki ekranda 58 bu ne ayak

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Birçok yerde usd alış 17.70 ve üzeri , buradaki ekranda 58 bu ne ayak
    Serbest piyasada öyle
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    1600 lere Altın merhaba dedi.
    Altın tekrar 1600 ün çekim etkisine girdi. Bazı merkez bankaları ve/veya Altın üreticileri piyasaya altın sürmeye devam ediyor olmalı.
    Heikenashi.

8. Döviz büroları alış makasını yukarıda tutarak fiziki doları Bankalardan ve kasalardan akış sağlayarak topluyor olabilir.
    Heikenashi.

Sayfa 805/993 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •