Sayfa 832/993 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

https://www.sondakika.com/haber/habe...gili-15095807/

Erdoğan, ürünlerdeki fahiş fiyatlarla ilgili konuştu: Milletimden biraz daha sabır ve milli mücadeleye destek bekliyoruz
    Enflasyon ve ekonomideki mevcut durum sebebiyle ürün fiyatlarında fahiş fiyat artışları yaşanıyor. Söz konusu durum hakkında değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Milletimden biraz daha sabır ve Milli Mücadele'ye destek bekliyoruz. Bu gözü doymazların yol açtığını sıkıntının faturasını da fırsatçının eline tutuşturmakta kararlıyız." dedi.

2. Bugün olağanüstü bir gün yaşıyorum. Çok mutluyum. Üzerimde biraz yorgunluk vardı. Giresunlular beni öyle karşıladı ki enerjime enerji kattılar. Karadeniz insanı böyledir hem coşar hem coşturur. Makamlar gelir geçer. Beni en çok üzen şey kurtarın beni başbakanım seslenişiydi.

Cumhurbaşkanına soruyorum: Bize ne oluyor? Başınızı ellerinizin arasına alın ve düşünün. 6 Yıl için dürüst kadrolar gitti yolsuzlukları benimseyenler, cahiller geldi. Keşke ülkeyi iyi yönetselerdi de bize ihtiyaç olmasaydı.

https://www.karar.com/guncel-haberle...onurlu-1676500

Aman kucuk eniste, yanindakilere pek inanma, sana ihtiyac falan yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bugün olağanüstü bir gün yaşıyorum. Çok mutluyum. Üzerimde biraz yorgunluk vardı. Giresunlular beni öyle karşıladı ki enerjime enerji kattılar. Karadeniz insanı böyledir hem coşar hem coşturur. Makamlar gelir geçer. Beni en çok üzen şey kurtarın beni başbakanım seslenişiydi.

Cumhurbaşkanına soruyorum: Bize ne oluyor? Başınızı ellerinizin arasına alın ve düşünün. 6 Yıl için dürüst kadrolar gitti yolsuzlukları benimseyenler, cahiller geldi. Keşke ülkeyi iyi yönetselerdi de bize ihtiyaç olmasaydı.

https://www.karar.com/guncel-haberle...onurlu-1676500

Aman kucuk eniste, yanindakilere pek inanma, sana ihtiyac falan yok.
    Bize derken orda birliktelik var yoksa CHP tek başına iktidar mi olabilecek. Kılıçdaroğlu dahil herkes bir noktada birleşmiş fedakarlık yapmış ülke menfaatleri için bir araya gelmiş bundan sonra herkes konuştuğuna yazdığına dikkat etsin. Burada na CHP ne iyi parti ne diğerleri hepsinin ortak kaygısı ülke iken birlikteliği bozmaya çalışmayın

4. Portföylerde altının ağırlığını arttırma dönemi başlıyor gibi gibi.
    An itibariyle gram 998 TL
    Tarihi: 22.07.2022

Kendime notlar.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Portföylerde altının ağırlığını arttırma dönemi başlıyor gibi gibi.
    An itibariyle gram 998 TL
    Tarihi: 22.07.2022

Kendime notlar.
    Sarı gacı pencereden kurtuldu mu yoksa hafif bir gevşeme mi. Göreceğiz.. bende portföyün dörte te biri ile sarı gacıya bağlandım...

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Sarı gacı pencereden kurtuldu mu yoksa hafif bir gevşeme mi. Göreceğiz.. bende portföyün dörte te biri ile sarı gacıya bağlandım...
    Euro hariç, herkesin pencereden kurtulma ihtimali var.
    Coinler bile kafayı kısmen kurtardı diyebilirim.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    karadenizli mi üstadım
    Tabi ki oralı pudra şekercinin tanıdığı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Alabileceğim bütün kredi hakkımı kullanarak tek kalemde girdim, alım satım makasını 1 günde kapattı. 2 yıllık kredinin toplam faizi %50 ,gramın 1500 lira üstü bana, altı bankaya kar. İlk defa böyle bir girişimde bulundum, 2 yıl içerisinde altının geleceği yer bakalım ne kadar olacak.

Sayfa 832/993 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •