Sayfa 264/993 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Hadi bakalım Haziran da eksi ))) Katıla katıla gülmekten başka hiçbir şey yok. Yukarı havale, up up

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    O çok şereflilerin bir kısmı hala sokak röportajlarında gençlerin üzerine yürüyor;ben senin yaşındayken çarık kemirirdim diye...
    Aynı şey EYT lilerde de var...Adam iş bulamıyor emeklide olamıyor ama hala maluma birşey demiyor ama muhalefete giydirip duruyor...A.q sanki kılıştar iktidar da da adamın hakkını vermiyor...Neyse bu toplum bence fazlasını hak ediyor ...

Kısmet bakalım ne olacak....

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Aleni, bilerek herşey yapılıyor. Kendi vatandaşından oy alamayacaklarını biliyorlar.. Artık kimden medet umuyorlar siz düşünün..
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Yahu,suri,paki beslemek için kendi vatandaşlarını daha ne kadar inceltmeyi düşünüyorlar?aklım almıyor...
    .

6. Somada madenciyi yerde tekmeleyen elamanın çocuğu vefat etmiş. Çok üzüldüm evladımıza günahsız bi yavru ancak babası olacak adi herife hiç acımıyorum. Keşke ona birşeyler olsaydı..

.

7. 1 Haziran itibariyle çalıştığım bir firma siparişleri durdurdu. 6 Haziran itibariyle nerdeyse %80. Ama şuan baksan zam yok gorunuyor ama mal vermiyorlar.

8. 16.51 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 264/993 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •