Sayfa 900/993 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Kabul etmemek elinde tabii , şimdi bir takım insanlar dünyanın yuvarlak olduğunu kabul etmiyorlar hepsi bir komplo diyorlar , bu fikri kabul eden bayağı bir insan var .Onlara göre bütün fotolar videolar yalan , aya hiç gidilmedi (gittik denilen zaman dışında bile), uzaya çıkılmadı.

Bir iki cahil akrabam var, bu siyaset yüzünden hazzetmiyorum adamlar kurtuluş savaşında nasıl kuru ekmek yedikse gene kuru ekmek yeriz 7 düvele karşı çıkarız , başarırız diyorlar , aslında iyi niyetli ve fedakâr insanlar ama aptallıkları hem ülkeye hem kendilerine zarar veriyor , gerçeklikten kopmuşlar , psikolojide buna ne denir bilmiyorum ama neyin gerçek neyin doğru olduğunu anlamıyorlar , bu vahim durum şimdi bizim ülke kurumlarını idare eden bürokratlara sıçramış sa yandık.

Bu titanik sendromu feci , en sonunda güneş te beyaz cüce olacak ondan önce rüzgarı genleşmesi dünyayı yutacak o zaman abd , falan yalan işler yatalım gitsin.

Bu Sayın Kavcıoğlunun ve Sayın Nebatinin süratle değişmesi lazım , bugün cuma mesela bu gece saat 1 de resmi gazete ile bu iş yapılır .
    İpleri elinde tutana bakacaksın diyip kenara çekiliyorum. O son derece hoşnut bu durumdan... En ufak rahatsızlıkları olsaydı her gün bir ton parayı basıp KKM sahiplerine faizin tillahını vermekten azcık olsun sıkılırlardı...

Soru şu ki Babacan'lardan Mehmet Şimşek'lerden bu zihniyet nasıl bu hale geldi... Yönetici olmanın birinci şartı liyakatli insanlarla çalışmak iken... Bu nasıl bir eksen, akıl, fikir, mantık, izan kaymasıdır ve amaç nedir...

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Hiç bu dönem kadar kendi kendine düşman yaratan ve sonra onu yok etmeye çalışan bir iktidar görmemiştim. Anadolu tabiriyle önce Eşeği kaybettirip sonra buldurarak buna zafer diyorlar. Enflasyon yıllık 90 - 100 olur sonra almadıkları önlemleri alarak 50-60 lara çekerler ve - işte böyle başardık - derler. Alkışlamayan taş kesilir !!
    Hedef kitle ne kitlersen kitle olunca onlarda kitliyor.

3. Akbank subelerinin onunde uzun kuyruklar var

Birde dikkatimi cekti herkes EYT konusuyor. Sanirsin herkes emekli olmayi bekliyor

4. Suudi Arabistan Enerji Bakanı ve Rusya Başbakan yardımcısı Novak Riyad'da bir araya gelerek iki ülke arasında işbirliğini görüştü.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    İpleri elinde tutana bakacaksın diyip kenara çekiliyorum. O son derece hoşnut bu durumdan... En ufak rahatsızlıkları olsaydı her gün bir ton parayı basıp KKM sahiplerine faizin tillahını vermekten azcık olsun sıkılırlardı...

Soru şu ki Babacan'lardan Mehmet Şimşek'lerden bu zihniyet nasıl bu hale geldi... Yönetici olmanın birinci şartı liyakatli insanlarla çalışmak iken... Bu nasıl bir eksen, akıl, fikir, mantık, izan kaymasıdır ve amaç nedir...
    Yaş ilerliyor her gün birer birer.
    Ben Psikolojik açıdan yaklaşayım.

Yaşlılar neden huysuz olur ?
    Yaşı hızlı ilerleyen bazıları Mizah duygusunu kaybediyor ve olayları da eskisi gibi değerlendiremiyor.
    Yaş ilerledikçe sadece vucud değil beyinde hücre kaybediyor.
    Bazılarında beyin hücre kaybı daha hızlı oluyor.Özellikle korkuları olanlar.

https://www.internethaber.com/yaslil...or-300473h.htm

YAŞLANDIKÇA HUYSUZ OLAN İNSANLAR | Canten Kaya Videoları
    https://www.youtube.com/watch?v=yCS29vcTeWo
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

6. Haber mi var dayak başlamış.

Şey 17,79

7 bin tl promosyon var
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Akbank subelerinin onunde uzun kuyruklar var

Birde dikkatimi cekti herkes EYT konusuyor. Sanirsin herkes emekli olmayi bekliyor
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

8. İlhan İrem için , toprağı bol olsun diyorum , Işıklar içinde uyusun. Ciddi bir koah hastası imiş , hala sigara içen varsa , bir kurtuluş günü tespit etsin.

Sayfa 900/993 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •