Sayfa 1/40 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 317 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Teknik görünümler (koronalı günler)

Teknik görünümler (koronalı günler)

Selam Forum Milleti,

Uzun zaman sonra laptopu açmak, Windows 10 ile mücadele, tekrar program kurmak, ücretsiz data için türlü taklalar sonrası, koronalı günlerde bu topik altında bazı görünümler vermeye çalışacağım. Doğru dürüst, -nedense, grafik paylaşan yok net aleminde eskisi gibi. Biraz da mobil programların dayatması gibi sanki bu durum. Twitter'da Ewforecast'in sayımlarından başka doğru dürüst bir şey göremedim. Bakalım eskilerden katkı da olur belki diye başlıyorum.

Dolar TL paritesinde ana sayım şu galiba;(4' ün yerini henüz tam anlayamadım, farklı alternatifler var, burasıysa, dalga şöyle ilerlemeli gibi yaklaşım bu. Öte yandan ana kanal alt desteğine doğru daha da genişlemesi de ihtimal dahilinde)

Son kısmı biraz zoomlarsak;

[IMG][/IMG]

Eğer düzeltme 6.26' nın altına sarkarsa, 6.15'e veya 6.05'e kadar yani, bu sayıma devam edeceğim bakalım. Sarkmazsa bizim 4 orası değil 5.44 dibi ve iç içe iki 5 li dalgadayız demektir.

USDTRY 26 Ağustos 2019 en yükseğinde gariplik var, bazı yerlerde en yüksek 6.079, bazı yerlerde 5.8423, bu da sayımı değiştiriyor, ilginç.

Mobil programlarda Metatrader, Tradingview de 6.079, investing.com, yahoo v.s. diğer yerlerde 5.8347, 5.8423 geçiyor.

Şundan bahsediyorum; twitter'da ewforecast şöyle etiketliyor, lakin o 26 Ağustos ne öyle??

Dolayısıyla şöyle düzeltelim sayımı; (6.26 nın altına düşüp düşmeyeceğine bakılmalı)

Bu arada borsa da tepki hareketini yapar gibi bir yaklaşımla,

BİST100'deki görüntü de şöyle; (Unutmadan yatırım tavsiyesi değildir.)

Tutunabildiği kadar kanal desteğinin üzerinde tutunmaya çalışacaktır, hala çıkmayan yabancının bundan böyle çıkıp gideceği yer olmadığına göre;

Sayfa 1/40 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •