Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 159 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Seçilmiş Yüksek Olasılık (SYO)

1. 1 tarih 4 fiyat verisi 1 hacim yapilan kurgulamada ortalamalar her seydir siz herhangibir hisse grafigini açıp teknik analiz yaptiginizda eğer gözünüz hisse adina kayiyorsa herseyi kapatip gidin kumda oynayin.

Sent from my phone
    algoritma
    Sessiz olursan daha çok şey Duyarsın.

2. Rakamlarin duygusu yoktur haber beklenen hisseyi size bulur cikarir rakamlar belli bir olasilikla hareket eder hareket belli sayi dizeleri dir her seyi kapsayan grafikler yilliktir sonra aylik sonra haftalik sonra gunluk sonra saatlik ve 5 dk ve dk dir

Sent from my phone
    algoritma

3. Aylik grafige bakip gunluk islem yapmak mucize beklemektir kayan yildiz gorup dilek tutmaniz dilegin gerceklesmesini beklemeniz daha yuksek olasiliktir

Sent from my phone
    algoritma

4. Benim cikis noktam yuksek olasiliktir matematikseldir duygusuzdur hisse senetleri veya herhangibir secilmis grafik tuzaklarla doludur bi tuzaklarin matematiksel olasiliktaki karsiligi yoktur

Sent from my phone
    algoritma

5. 5 yil boyunca sadece macide kullanarak usdtry grafigini günbegün takip ettiginizi dusunelim muthis gorsel grafik tecrubeniz olur

Sent from my phone
    algoritma

6. Gorsel grafik okuma bilimsel degildir kumda oynayanlar bolumune gidebilirsiniz

Sent from my phone
    algoritma

7. Secilmis yuksek olasilik olarak en zor grafikten baslamak isterim

Sent from my phone
    algoritma

8. Ben bu grafikte cok zorlandim dediginiz bir grafik varsa buyrun paylasin hodri meydan ..............formasyoncular indikatorculer temelciler herkezi beklerim

Sent from my phone
    algoritma

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •