Sayfa 11/25 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

Başta patronu olmak üzere kağıdın spekleri kağıttaki dengeyi bozdu.Dolayısıyla küçük yatırımcının kağıda güvenide iyice düştüğü için bölünmeden sonra istikrar kazanamadı EUREN.

EUREN'in speği kendi PATRONU .Enerjiyle ilgili yatırım haberlerinin fiyasko olduğu bir yıl geçmeden ortaya çıktı.Enerji bahane kağıt spekülatif bir kağıt.Küçük yatırımcı haklı olarak kaçıyor.Güven diye bir şey kalmadı kağıda.Neden kalsınki.Yalan yanlış %350 bedelsiz açıklayan bir kağıdın patronu bölünmeden hemen sonra hisselerinin nerdeyse tamamını satışa çıkarıyorsa SPK'da buna alet oluyorsa bu rezil kağıda kim güvenir allahaşkına.Bende maliyeti kurtarırsam kaçacam tabii.İstikbal vadetmeyen yalan yanlış bir kağıt.İstanbul Borsasıda bu vb.kağıtlar yüzünden itibar kaybediyor maalesef.Bundan böylede bu kağıt hakkında yazmayacağım.İyi şanslar

3. Dipler görüldü mü 11.00 altı fiyatlarla ?

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : EREGLTUPRS; 26-01-2023 saat: 11:16.

Patron bey bir yerlerinize kına yakın.Elimizde ne var ne yok hallettiniz.Bu kadar planlı dolandırıcılığın mutlaka bir gün hesabı sorulur

EUREN'ın resmen ve hile ile borsaya sokulmuş küçük yatırımcıyı söğüşleme kağıdı olduğu bir seneyi geçmeden anlaşıldı.%350 bedelsiz göz boyamacılığı ile küçük yatırımcıyı kağıda çekip kağıdın bölünmesini müteakip elinde ne var ne yok hisselerinin nerdeyse tamamını SPK'nında göz yummasıyla elden çıkaran ve kağıdı nerdeyse dibe taşıyan bir patron karşımızda duruyor.Vede kağıt bir türlü belini toparlayamıyor.Gerçekten bu vb. adamların spekülatif işlemlerine son veren yaptırımlar gelmedikçe biz küçük yatırımcılar sürünmeye mahkumuzduır.

6. Artık buralardan yukarı dönmeli... Güzel alım yerlerine geldi, fırsat verdi bana göre... YTD...
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Dipler görüldü mü 11.00 altı fiyatlarla ?

[QUOTE=EREGLTUPRS;6295896]Artık buralardan yukarı dönmeli... Güzel alım yerlerine geldi, fırsat verdi bana göre... YTD...

Günaydın.Siz iyi niyetlisiniz ama uygulamada maalesef bugünde dönüş için hiçbir sinyal yok.Yinede iyi şeyler dileyelim iyi olsun ama benim ümidim kalmadı.Vede tek sorumlusu kağıdın patronu.

Bu rezil kağıdı başımıza bela edenleri lanetliyorum.Borsaya dahil olduğundan beri spekülatör patronunun oyuncağı oldu kağıt .o kazandı ve kazandırıldı biz battık .En büyük yanlışım kağıda girerken patronunun mazisini incelememek oldu.

Sayfa 11/25 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •