Sayfa 22/25 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 169 - 176 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

soyup soğana çevirdiğin küçük yatırımcının ahı bir gün mutlaka çıkacaktır Nebi patron.

Sayın milletvekili patron küçük yatırımcıya attğınız kazığı hiç unutmayacağız.İnşallah sizde unutmazsınız.Bir fırsatım olursa sayın Akşener'ede konuyu ileteceğimizin bilinmesini rica ediyorum.buradada yazmıyacağım artık.

Endeks nerdeyse tavana gidiyor ama resmen ve hile patronunun GAZABINA uğramış kağıdı imkan bulsa dip yapacak.Yuhki yuh ...

4. EUREN şirketine yabancı ortak gelebilir. Veya satılabilir. Süreci iyi takip etmeli.!!!!

Sayın milletvekili patronumuz sayesinde iflas ettik SEni hiç anmıyacağız milletvekili patron bey.

Bir kıpırdanma var kağıtta.İnşallah devam eder.

Patronun(o şimdi MİLLETVEKİLİ)kendi çıkarları için rezil ettiği bir kağıda sahip olmanın derin kızgınlığı içindeyim.Kağıt resmen ve hile ile sahipsiz kaldı.Sebep olanları lanetliyorum.
    Bugünde eksilerde geziyor rezil kağıt. DİP yaptırmazsanız namertsinin.
    Son düzenleme : eldoR21; 20-06-2023 saat: 11:53.

Herkez gidiyor Mersin'e bizimkide gidiyor tersine.faiz artışından sonra nerdeyse tüm kağıtlar yukarılarda geziyor bizim garip kağıdın elinden gelse gözü dipde.Benim yanlışımda gidip bu rezil kağıda takılıp kalmam.

Sayfa 22/25 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •