Sayfa 24/25 İlkİlk ... 1422232425 SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 185 - 192 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    ges cam fabrikası açılmadan 700 milyonluk sipariş aldı. açıldığında ciddi işler alacaktır. 2024 eurenin yılı olabilir.
    Okudum güzel haber ama zor bir tahta bir ara girdim sıkılıp kaçdım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Okudum güzel haber ama zor bir tahta bir ara girdim sıkılıp kaçdım...
    Geçen yıl patron satışı oldu hissede. Ondan sonra toparlanması zor oldu. Takibi zor bir hisse. Ama uzun vadede özellikle ges cam fabrikasından önemli işler alacaktır. 2024 3. çeyrekte fabrika faaliyete geçecek. Bana göre uzun vadede alıp üzerine yatılacak bir hisse.

3. Hedef 30 gibi gördüm.

4. Flama hedefi 35.5....

5. Hedef 125 …

Sent from my iPhone using hisse.net

6. Artık ciddi takibimdesin Europen...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Hedef 125 …

Sent from my iPhone using hisse.net
    Neye göre ?..

8. 1- Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği(İKMİB) tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreninde (16 Haziran 2023) İnşaat Plastikleri İhracatı kategorisinde İhracatın Yıldızı unvanıyla alınan birincilik.
    2- Şimdilik Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması (CBAM) kapsamına giren sektörde değil, bu nedenle olumsuz etkilenme yok.
    3- Solar camları yatırımının 2024 yılı 3. Çeyrek başında devreye alınması planlanmakta.

Takibimde ama uçuk kaçık hedefler peşinde değilim.

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Sayfa 24/25 İlkİlk ... 1422232425 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •