Sayfa 7/25 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 49 - 56 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

1. Seni borsaya açanın, seni hisse senedi diye satanıııın... Derdin ne daha seneyi doldurmadın. Battın mı nettin?

Alıntı Originally Posted by EsEs61 Yazıyı Oku
    Seni borsaya açanın, seni hisse senedi diye satanıııın... Derdin ne daha seneyi doldurmadın. Battın mı nettin?
    Haklısınız kardeşim.Gerçekten akıl almaz bir hisse oldu.Bana göre patron önceden yaotığı plan dahilinde kağıtla oynuyor.Olan yine aldatılan küçük yatırımcıya oldu.

3. Çok üzdüler ky. Şirket sahiplerin hisse senedi üzerinde yaptıkları işlemler belki hukuki olabilir ancak hiç ahlaki değildir.
    Ky bedduası çok korkutucu. Dünyalık menfaat için insanların canına, malına dokunmak hiç değmez.
    Bunun hesabı çok ağır olur. Belki düzenle beraber olduğunuz için bu dünyada size kimse hesap sormaz ancak din gününün sahibi Hz. Allah size soracaktır.

Resmen ve hile ile patron küçük yatırımcıyı batırdı.Batırıldık..

5. EUREN halka açıklık oranı %20 ‘den %30 ‘a çıkmış.
    Bunun sindirilmesi epey zaman alacak.
    En kötüsü yatırımcının bu şirkete, yöneticilerine güveni kalmadı.
    Ne açıklarsa açıklasın ne yaparsa yapsın çok bir şey değişmeyecek.
    GÜVEN EN BÜYÜK ZENGİNLİK!

6. Dolandırıcının bile bi insafı vardır belki ama sizin yok... Şeref yoksunun tahtacı, patron her kimsen!

Günaydın.Cumhuriyet ve ESEs61 kardeşim yorumlarınızaa aynen katılıyorum.Patron belki işini biliyor ama maalesef BORSAYI bilmiyor.
    Daha 3-4 ay olmamış borsaya gireli %350 bedelsiz vereceğini açıklayan bir şirket bu işi bilmiyordur arkadaş.O bilmiyorda biz biliyormuyuz.Balıklama daldık kağıda .
    Patron bilerek veya bilmeyerek yaptığı yanlışdan dönmeye karar verdiğinde iş işden geçmişdi ama olan bize oldu. Ha bugün düzelir ha yarın düzelir diye beklerken eksiye döndük.
    Artık en kısa zamanda kağıttan kaçma zamanı geldi diye düşünüyorum kendi adıma.

Resmen ve hile ile PATRON efendi istediği gibi AT oynatıyor.Ve artık batma safhasına geçtik.

Sayfa 7/25 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •