Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 137 - 144 arası.

Konu: SEGYO Şeker GYO

1. Çok keyifli bir haber ciddi bir artı yaratacak hissede son 1 haftadır gözlemlediğim tek şey gün içi oldukça yüklü zarar etmeyi göze alıp hisse toplamaya çalışıyorlar INFO nun 5 milyon lot topladığı gözümden kaçmadı Acemşah senin hedeflere varmamız çok zaman almayabilir bir de grup o kadar dikkatli ki brüt takasa girmeden gap bırakmadan çok sağlıklı ilerliyor

2.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Sn. Acemşah Usta 14 ağustos 'ta bu yasa ile ilgili bilgi vermişti...

NOT :
    HOCAM NUGYO İÇİN DÜŞÜNCELERİNİZİ DE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM...DOLAR BAZLI GRAFİKTE 2002 YILI SEVİYESİNDE FİYAT...... NASIL YORUMLARSINIZ ?
    Evet bu resmi gazete tebliğinin segyo için çok büyük öneme sahip olduğunu yine küçük yatırımcı dostu acemşah tüm üstadlar dan yine önce verdi.
    Üstadların hepsi segyoda patladı elinde olmayan satıyorum dedi... Vs vs..
    Birde yatırımların adel Tnztp az düşünce birileri cıkıyor acemşah satıyordur cakıyordur diyor.
    Ben 15 senedir alırken aldım... satarken sattım derim. Tradeye zamanım yok ve gereksiz.

Gelelim habere
    Cok cok cok
    Büyük bir haber segyo için
    Türkiyenin ve İstanbulun en degerli yeri
    Şimdi Araplara bir Loft daireyi 10 milyon 20 milyon dolardan cakarlar.
    Arap kardeslerimin cebine kuvvet.
    Ne kadar gelir getirir tam hesaplayamadım ama segyonun şu anki borsa ederinin toplamından cok daha fazla olacağı kesin.
    Kızılmaske için 10 kaplan gücünde derler .. işte öyle bir sey..
    Bol bol kazanclar olsun..
    Yine ve yine tekraren acemşah küçük yatırımcıya bu büyük kazanç fırsatını sundu...
    Tek istediğim. Küfür etmeyin yeter..
    Yarın öbür gün cıkar xx.xx e düşer xx.yy olur hüfür etmeyin hakaret etmeyin başka ihsan istemez..
    2 Milyar Dolar

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Evet bu resmi gazete tebliğinin segyo için çok büyük öneme sahip olduğunu yine küçük yatırımcı dostu acemşah tüm üstadlar dan yine önce verdi.
    Üstadların hepsi segyoda patladı elinde olmayan satıyorum dedi... Vs vs..
    Birde yatırımların adel Tnztp az düşünce birileri cıkıyor acemşah satıyordur cakıyordur diyor.
    Ben 15 senedir alırken aldım... satarken sattım derim. Tradeye zamanım yok ve gereksiz.

Gelelim habere
    Cok cok cok
    Büyük bir haber segyo için
    Türkiyenin ve İstanbulun en degerli yeri
    Şimdi Araplara bir Loft daireyi 10 milyon 20 milyon dolardan cakarlar.
    Arap kardeslerimin cebine kuvvet.
    Ne kadar gelir getirir tam hesaplayamadım ama segyonun şu anki borsa ederinin toplamından cok daha fazla olacağı kesin.
    Kızılmaske için 10 kaplan gücünde derler .. işte öyle bir sey..
    Bol bol kazanclar olsun..
    Yine ve yine tekraren acemşah küçük yatırımcıya bu büyük kazanç fırsatını sundu...
    Tek istediğim. Küfür etmeyin yeter..
    Yarın öbür gün cıkar xx.xx e düşer xx.yy olur hüfür etmeyin hakaret etmeyin başka ihsan istemez..
    Yasa çıktiginda bu yasa segyo yasasi demitiniz burada hatirliyorum..yasanin yurürlük tarihi ile segyonun projeyi hszirlayip kap atma tarihinin yakinligi sizi dogruluyor..hangi ara hemen proje hazirlanip anlasma yapildi...demek hersey hazir segyo yasayi bekliyordu!?? büyüksünüz üstad.. bir büyuk ustaya siz deha mısıniz diye soruldugunda;"degilim ama yaptiklarimi ancak bir deha yapabilir" dedi..sizin sadece bir sirketin temel analizini yaptiginizdan emin değiliz artik!@

4.  Alıntı Originally Posted by çotanak Yazıyı Oku
    Yasa çıktiginda bu yasa segyo yasasi demitiniz burada hatirliyorum..yasanin yurürlük tarihi ile segyonun projeyi hszirlayip kap atma tarihinin yakinligi sizi dogruluyor..hangi ara hemen proje hazirlanip anlasma yapildi...demek hersey hazir segyo yasayi bekliyordu!?? büyüksünüz üstad.. bir büyuk ustaya siz deha mısıniz diye soruldugunda;"degilim ama yaptiklarimi ancak bir deha yapabilir" dedi..sizin sadece bir sirketin temel analizini yaptiginizdan emin değiliz artik!@
    Benlik bir şey yok...
    Tavan tavan olsun..
    hep yeter
    2 Milyar Dolar

5. Acem attı 4.40 üstü sanırım😂

6.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Acem attı 4.40 üstü sanırım😂

Satacağım rakamı ilk girdiğim zaman yazdım.....
    12.80!
    olmaz...
    olur bilemem
    ama arap kardeşlerime 1 loft daireyi 10 milyon dolardan 20 milyon dolardan satacaklarına eminim.!
    2 Milyar Dolar

7. Sayın acemşah satılacak kaç adet daire var acaba? Belkide sadece satılacak dairelerin ederi bile SEGYO nun borsadaki değeri kadar olamazmı...

8.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Sayın acemşah satılacak kaç adet daire var acaba? Belkide sadece satılacak dairelerin ederi bile SEGYO nun borsadaki değeri kadar olamazmı...
    Borsadaki degerinden daha fazla olabilceğini değerlendiriyorum.
    2 Milyar Dolar

Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •