Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324
Arama sonucu : 192 madde; 185 - 192 arası.

Konu: SEGYO Şeker GYO

1.  Alıntı Originally Posted by CARTAGENA Yazıyı Oku
    Ben ACEMi yim . SEGYO larımı sattım , PINARSÜT aldım.
    Pınarsüt geri geri gitti , SEGYO kanatlandı . Avucumuzdaki kuş uçtu , gitti ...
    SEGYO gibi ŞEKERBANK'a ait bir şirketin borsaya gireceğini ben bilmiyordum , ama bilen biliyordur tabi ki .
    Napalım canımız sağolsun , çünkü ben ACEMİyim ...
    Aceminin sattım dediği hisse daha çok gider. Çok örneği görüldü

2.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Aceminin sattım dediği hisse daha çok gider. Çok örneği görüldü
    Doğrudur sayın Dragon .
    Teşekkürler ...
    Biz de öğreneceğiz inşallah ...

3.  Alıntı Originally Posted by CARTAGENA Yazıyı Oku
    Doğrudur sayın Dragon .
    Teşekkürler ...
    Biz de öğreneceğiz inşallah ...
    Bu yüzden hepsi acemşah i takip eder nerede yazarsa oradalar dir sayesinde nice paralar kazanmıştır. ama meyve veren ağaç taşlanır bunu da öğrenirsiniz zamanla

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Şeker gayrimenkul, diğer hisselerim Tınaztepe Sağlık ve Pınar Süt e destek olabilmesi için satılmıştır.

2.14 maliyet ile 5.50 satış ortalaması ile kısa sürede %150 civarında bir kazanç ile Acemşah hissesi olmayı hak kazanmıştır. Bu açıdan az bir hatıra lot bırakmayı da ihmal etmedik.!

Segyo'nun potansiyeli 12.80 dir dedğim gibi Tnztp ve Pnsut destek için satmak gerekiyordu.

Bol kazançlar dilerim!

Galiba bugünler için tam tersi oluyor gibi . Yani Segyo , Psüt ve Tnztp ye destek olmuyor , aksine tam tersi oluyor gibi . Sanki önce PSÜT satılıp SEGYO çıkartıldı , iki gündür de SEGYO yu yükseltmek için kaynak yaratılsın diye TNZTP satılıyor gibi .
    Son düzenleme : CARTAGENA; 06-12-2023 saat: 12:35.

5.  Alıntı Originally Posted by CARTAGENA Yazıyı Oku
    Galiba bugünler için tam tersi oluyor gibi . Yani Segyo , Psüt ve Tnztp ye destek olmuyor , aksine tam tersi oluyor gibi . Sanki önce PSÜT satılıp SEGYO çıkartıldı , iki gündür de SEGYO yu yükseltmek için kaynak yaratılsın diye TNZTP satılıyor gibi .

Sayın Cartegena Benim satmamın hisseye olumlu etkisi oldu
    Ben hisseyi kötülemedim aksine satarken övdüm de ve bir miktar lotta bıraktığımı da söyledim. Çıkış nedenim İşte Pınar süt ve Tınaztepe sağlık'a destek vermek oradaki fırsatları kaçırmamak adına idi tabi bir sebep daha vardı;
    Gayrimenkul sektörünün en büyüğü garanti koza'nın iflas etmesi, yine sektörün en büyüklerinden DAP gayrimenkul'ün nakit darlığına girip Pendik projesine girmekten vazgecmesi, ötelemesi gibi benim için tehlike sinyallerleriydi; borsada gayrimenkul sektörüne toplu satış gelebilir korkum oluştu.!

Ben segyodan iyi kazandım... alırken her zaman aldım.. satarken de sattım derim.. yıllardır bu böyledir ve bazen ben sattıktan sonra da hisseler gider yukarı gidebilir alanlar maliyet yapar ....
    Biz sattıktan sonra hisselerin yukarı gitmesinden övünç duyarız!
    ve umarım sizlerde iyi kazanmaya devam edersiniz...

Bol kazançlar dilerim!
    2 Milyar Dolar

6. Bugün ne oldu böyle bu kadar kim satıyor kim alıyor görebilen varmı ?

7.  Alıntı Originally Posted by cagri8428 Yazıyı Oku
    Bugün ne oldu böyle bu kadar kim satıyor kim alıyor görebilen varmı ?
    Dün ne oldu bugün olan ne bize karanlık..Gordugümuz bi sey var..Hissenin gediklisi tinaztepe ve pınarsute gitti..segyo yatirimcilari da galiba ne var ne yok satip oraya gidiyorlar..

8. Bu tahtada birileri birilerini dövmeye çalışıyorlar. 12,08 e sürecem diyen birisi var. Sürün gitsin ne var yani? Kavga-dövüş ne geitirir?
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Sayfa 24/24 İlkİlk ... 14222324

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •