Sayfa 452/1200 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by gamemaster Yazıyı Oku
    Tecrübeye inandım faydalandım..Teşekkür ederim.Süper tespit
    Ustadlar yarin hareket devam edermi ?yataya mi bağlar ?takibinde olan varsa bi yorum alabilirmiyim

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
    Basit Grafikte göze çarpanlar önemi varmı acep,teknikten pek anlamam. KİPA

EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

3. 3200 lot derimlerimi bir gunde yuzde 9 kar ile verdim yine sacro hocamin tavsiyesi ile makina takim aldim.ipeke aldim.mevcut zoren usak duruyor.azda kiler almistim yuzde 1 kar ile onuda verdim.bakalim nasip.su zorende sakro hocam dedigi ucur kismina gelip ucursak sonrada dose kisminda bi sahlam doseyip biraksak.bu arada orge ceosu nevhan gunduz haziran ayi icin metro ihalelerindem haber gelecek demisti.orgede de pozisyon almayi dusunuyorum.az teknik bilirim ustalarimin tavsiyelerine uyarim stoploss lara riayet ederim.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Ve Çizdiklerim sadece beni bağlar.Yatırım tavsiyesi değildir,olamaz...

4.  Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    Basit Grafikte göze çarpanlar önemi varmı acep,teknikten pek anlamam. KİPA

Mapfree kipaları verdiğine pişman olacak şimdi..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben her zaman sağlam hisseden yanayım ekgyo THY tav çelebi brisa vsssss akşam rahat uyutuyor. Sn fight clup arena inceleyebilir misin uzun vade icin

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arena tepkiye hazır.

4.15 geçerse gider.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Mapfree kipaları verdiğine pişman olacak şimdi..
    Kipa olmaz ekgyo olur o olmaz fener olur olmadı tav olur olmadi sacro üstadımız var sorun yok ne kipalar bulur

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Vasilyus Yazıyı Oku
    3200 lot derimlerimi bir gunde yuzde 9 kar ile verdim yine sacro hocamin tavsiyesi ile makina takim aldim.ipeke aldim.mevcut zoren usak duruyor.azda kiler almistim yuzde 1 kar ile onuda verdim.bakalim nasip.su zorende sakro hocam dedigi ucur kismina gelip ucursak sonrada dose kisminda bi sahlam doseyip biraksak.bu arada orge ceosu nevhan gunduz haziran ayi icin metro ihalelerindem haber gelecek demisti.orgede de pozisyon almayi dusunuyorum.az teknik bilirim ustalarimin tavsiyelerine uyarim stoploss lara riayet ederim.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Derimde benden çok kazanmışın :D tebrikler.

ben maktk yı tavsiye etmedim yanlız. yanlış anlaşılma olması. grafik paylaştım sadece. kırılımı takip etmek lazım. Ama kaybettirmez stoplara uyulduğu sürece sıkıntı çıkmaz.

Zorenin uçur döşe kısmına tahminim daha 4-5 ay var. :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. Sakro hocam yukarda tablosunu yayinlamis arkadas ykgyo nasil gorunuyor haftalik devam edermi sizce yoksa kar cebe mi?

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 452/1200 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •