Sayfa 53/1200 İlkİlk ... 3435152535455631031535531053 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Bu borsa da bir ben mi kar edemiyorum arkadas.... bir cok hissede kar alip kosede bekliyoz laflari bana hic yakin gelmiyor... YEMIN BILLAH EDERIM DAHA 5 LIRA KAZANAMADIM.... hepiniz kendinize ustadsiniz.... hic yarali parmaga iseyen yok. .... Al sat yapmicam dedim.... hep zarar yaziyom dedim. uzuncu olacam dedim. Saglam hisse alip beklicem dedim... sermayesine yakin kar aciklayan sirket 2 haftadir aldigim fiyatın altinda....hemde bilancodan once aldim.Neden zarardayim sizce cunki satacam yeri bilmiyorum... borsa costu uctu gitti.... uyuz amma uyuzlandi. Boyle yatirim mi olur arkadas.... nerde zarar yazan batik kagitlar varsa kaldirip kaldirip indiriyolar....
    Yazdigim seyler gecenin bir yarisinda tamamen icimden gelen ve kimseyle en ufak bir ilgisi olmayan sacma sapan seylerdir. Yatirim vs tavsiyesi olamaz cunki surekli zarar yazan bir adam yatirim yapamaz....

Sent from my LG-D802TR using hisse.net mobile app
    bugune kadar hangi hisseleri alip sattiniz acaba ? veya kaci bist 50 hatta bist 100 kagidiydi... kaci diger kategorilerden ?

2. Cevap şu sn Aksakal...
    Surekli takip etmeye calisip hemen paniklemek.... ama artik tovbe... inat... vallah beklicem billah beklicem

3.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Cevap şu sn Aksakal...
    Surekli takip etmeye calisip hemen paniklemek.... ama artik tovbe... inat... vallah beklicem billah beklicem

ozel degilse diger sorularida cevaplayabilirmisiniz .... dilwrseniz ozeldende yazabilirsiniz

4. Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Sn. Omerva nın serzenişi geride bırakmak istemiyorum ama gecenin bu saati soda daki 2016 sonu ile şu zaman ki teknik benzerlikler dikkatimi çekti , yorumsuz dikkatimizi çekebileceğini düşünerek paylaşıyorum .

Tabii sn. Sacro 2 kelam etse öğrencisine memnun olurum,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by piroglu82 Yazıyı Oku
    Sn. Omerva nın serzenişi geride bırakmak istemiyorum ama gecenin bu saati soda daki 2016 sonu ile şu zaman ki teknik benzerlikler dikkatimi çekti , yorumsuz dikkatimizi çekebileceğini düşünerek paylaşıyorum .

Tabii sn. Sacro 2 kelam etse öğrencisine memnun olurum,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    genelde fiyat hareketindeki benzerlikler indikatorle desteklenirse benzerlik onayi alinir fakat burda temel nokta olan fiyat hareketinde benzerlik olmadigi icin indikatorlerdeki benzerligin carpan etkisi sifirlaniyor

6.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    ozel degilse diger sorularida cevaplayabilirmisiniz .... dilwrseniz ozeldende yazabilirsiniz
    Ozelde... saygilar... ben sadece kendime serzeniste bulundum... topigin huzurunnu kacirmak istemem herkesten ozur dilerim konu kapanmistir saygilar....

7. İnceleyip güzel bi kagit bulduktan sonra ufacık bi çalkantıda panikleyip satan veya al-sat sevdasına lot miktarıni azaltan arkadaşların 2 ayrı aracı kurum kullanmasını tavsiye ederim.biri mesela komisyon oranı yüksek olan banka hesabı olsun .ana kağıdınız orda kalsın ; komisyonu yüksek olduğu için pek işlem yapmak istemezsiniz belki. Diğer kısım için iyi bir komisyon oranıyla aracı kurumdan hesap açtırın, daha küçük miktarlarda alsat yaparak hem heyecani bastırmış olursunuz hem de daha az stresle takip etmiş olursunuz.

Sent from my SM-N910C using hisse.net mobile app
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Cevap şu sn Aksakal...

Dostum tek hisse almışsındırda ondan.

Ben burada yaklaşık 1 ay önce 25-30 hisseden oluşan bir liste paylaşmıştım.

Eski sitede kaldı. Hisselerin hemen hemen hepsi yüzde 20 prim yaptı.

Portföyü bölüpte, sağlam hisselerden oluşursa para kazanmamak imkansız.

Senin yanlış yaptığın bişey var mutlaka.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 53/1200 İlkİlk ... 3435152535455631031535531053 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •