Sayfa 733/1200 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Palanin tatili agustos son hafta basinda bitiyormus.Ecuk daha sabir testi.Eylulde balik izgara var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    PARA GIRISI

PARA CIKISI

ALAN

SATAN

____________V_K____________

3.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Palanin tatili agustos son hafta basinda bitiyormus.Ecuk daha sabir testi.Eylulde balik izgara var
    ayuluk yapma kışmı geldi
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    ayuluk yapma kışmı geldi
    Hemso ayular kaziga bagli daha.Pala 2. ceyrek bilancolardan sonra uleyn der baslarim algoritmaniza felan, cozer ayunun ipini
    Sagda solda okudugum bir soz var,hosuma gider.Kar cebe yakisir.Ecuk daha sabir.
    Bu piyasada ters durumlarda yasadim.Yani beklenti muhtesem, aynen oylede geliyor rakamlar,bir bakmissin hisse salmis asagi.
    Genclik yillarimda emirler tel ile verilirdi veya subeye giderdin, bankanin yatirim departmanina, emri oylede verirdin.
    Gavurun memleketinden bahsediyorum
    Yilin 2. yarisi, yillar evvel, borsaninda mubtelasiyim o yillar.Vadeli takiliyorum.
    Gittim yatirim departmanina, su hissenin 3 aylik vadesine girecem.Herif yuzume ele bi baktiki, saskinligini gizleyemedi.
    Vade bitimine 2 hafta var, beni sardi bi endise.Para gidecek elden.Sabahin korunde bi baktim teletekst'e ( o yillar oyleydi )
    Benim vadeli kagit 12 x ucmus O zaman anladim adamin saskin bakislarini.
    Yani benim o gunler bilmedigim bir haberi, adam o gunler biliyordu.Haberin onemi yok, uzun hikaye.
    Demem suki, biz ky olarak herdaim elimiz tetikte olmali.Piyasayi yonlendiren para babalari.Bu topigi seviyorum.Gercekten aranizda mukemmel bilgiye sahip arkadaslar var ve bu bilgileri esirgemiyorlar.Her birine tesekkur ediyorum.
    Sakin bir gun idi burasi, affiniza siginarak biraz karaladik.
    YTD

Bist yarın yeni rekorunu kıracaktır, endekse sınır çizenler uzun süredir haksız çıkıyorlar
    Write less do more..

6. Hocam, dohol'de golden cross mu başlıyor?

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Hatirliyormusunuz ?

2 aralik gunu burdan 71.600 dipten dondugumuzu yazmistim.

Simdide yine tarihe not dusulsun.

2 aralikta dipten donen borsa 1 agustosta tepeden sat yemistir.

8 aylik katiksiz bir trend oldu.

Bunun duzeltmesini kenardan izlemek lazim.

Petkmdeki eksi 4 u gorunce tepeden riversal donus cok bariz goruluyor.

Bir tatil yolu daha gorunuyor sanki.
    y.t.d.

7. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

8. Endeks kağıtlarına veriyorlar, XU100 yükseliyor... Zorla... Mal dağıtımının başladığının göstergesidir, bol asansörlü ani fakat kısa yükselişler yapan endeks görebiliriz ilerleyen zamanlarda. Önümüzdeki bir buçuk iki hafta dağıtım haftası... Baya çıkmışız, anca dağıtır tepeden, yumuşak bir dönüş gösterecektir. Malı devrettikten sonra sert bir düşüş görmemiz olası..

Sayfa 733/1200 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •