Sayfa 225/1200 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    kahve soyliyemmi yoksa henuz erkenmi ?

borsa suan tam kirilima yakin seyrediyor.

yuzde 70 yukari kirmak icin hazir.
    Valla abi boşuna kahve demiyon kırmak için bekliyo en kotu bin puan aşağı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Sacro hocam farkli medya ortaminda bu ekonomi baronlari diyeyim, asiri iyimserlik pompaliyorlar Bist icin.Bir suru soru isareti.
    Alarko'yu Yarin ve haftaya takibe alalimmi ciddi ?
    Tesekkur ederim.
    Sn Goodbye ASELS ı sabırla taşıyarak örnek bir yatırımcı profili çiziyorsunuz. ALARK ile ilgili düşüncenizi paylaşırsanız ışık tutmuş olacaksınız.Çalışmalarınızın karşıllığını almanız temennisi ile

Alıntı Originally Posted by bluefish Yazıyı Oku
    Sn Goodbye ASELS ı sabırla taşıyarak örnek bir yatırımcı profili çiziyorsunuz. ALARK ile ilgili düşüncenizi paylaşırsanız ışık tutmuş olacaksınız.Çalışmalarınızın karşıllığını almanız temennisi ile
    Asels'i bugun portfoyumde yariya indirdim.Sacro hocamiza ALARKO'yu sorma sebebim, takip ettigim icin.Bilgili arkadaslardan analiz alabilirsem, teyid edici olur.Cikis trendinde gorunuyor Alarko su an.Benim gordugum bu tekniginden.
    Ben Sacro hocanin ve degerli forum arkadaslarin paylasimlarindan guzel bilgiler edindim.Her birine tesekkur ederim.
    Benim yatirimci profilim, temel bilgiye dayanir.Gelecegi iyi okumayi yegliyorum.Gecmis gecmiste benim icin.
    Eskiden fazla duygusal davranirdim.Artik sildim o devri
    Herkese bereketli yatirim diliyorum.

Alıntı Originally Posted by Tomcat Yazıyı Oku
    Valla abi boşuna kahve demiyon kırmak için bekliyo en kotu bin puan aşağı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Kahvemi yudumluyorum :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Asels'i bugun portfoyumde yariya indirdim.Sacro hocamiza ALARKO'yu sorma sebebim, takip ettigim icin.Bilgili arkadaslardan analiz alabilirsem, teyid edici olur.Cikis trendinde gorunuyor Alarko su an.Benim gordugum bu tekniginden.
    Ben Sacro hocanin ve degerli forum arkadaslarin paylasimlarindan guzel bilgiler edindim.Her birine tesekkur ederim.
    Benim yatirimci profilim, temel bilgiye dayanir.Gelecegi iyi okumayi yegliyorum.Gecmis gecmiste benim icin.
    Eskiden fazla duygusal davranirdim.Artik sildim o devri
    Herkese bereketli yatirim diliyorum.
    Teşekkür ediyorum.

Alarkta çanak hedefi temiz gözüküyor kabaca 6 lira.

6 nın az altı olur az üstü olur. oralara gelindiğinde sert hareketler olabilir belli bir süre.

Daha önce 2013 yılında zirveyi geçtiği bölgede çok testereler yapmış.

Bu seferde öyle olabilir kanımca. böyle hisselerde şu yapılır. Mesela maliyeti 3 olan yatırımcı, patron, spek her neyse. Hedefine geldiğinde malı satmaya başlar. Mesela 6 da onunla birlikte satan yatırımcılar olur. Ama akıllı patron 6.50 ye kadar çeker sonra geri 6 ya geldiğinde satanlara tekrar aldırır ve sonra hazin son başlar.

Çünkü daha önce 2013 de öyle yapmış. zirve 4.77 miş geçmiş 6 göstermiş. sonra 2.77 ye ayı piyasası yapmış.

Oran orantı yapılarak eğer 6 üzerine çıkarsa hedefi üç aşağı beş yukarı hesaplarsınız. Trendde bozulursa satıp çıkarsınız.

Olay bu kadar basit benim gözümde.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum.

Alarkta çanak hedefi temiz gözüküyor kabaca 6 lira.

6 nın az altı olur az üstü olur. oralara gelindiğinde sert hareketler olabilir belli bir süre.

Daha önce 2013 yılında zirveyi geçtiği bölgede çok testereler yapmış.

Bu seferde öyle olabilir kanımca. böyle hisselerde şu yapılır. Mesela maliyeti 3 olan yatırımcı, patron, spek her neyse. Hedefine geldiğinde malı satmaya başlar. Mesela 6 da onunla birlikte satan yatırımcılar olur. Ama akıllı patron 6.50 ye kadar çeker sonra geri 6 ya geldiğinde satanlara tekrar aldırır ve sonra hazin son başlar.

Çünkü daha önce 2013 de öyle yapmış. zirve 4.77 miş geçmiş 6 göstermiş. sonra 2.77 ye ayı piyasası yapmış.

Oran orantı yapılarak eğer 6 üzerine çıkarsa hedefi üç aşağı beş yukarı hesaplarsınız. Trendde bozulursa satıp çıkarsınız.

Olay bu kadar basit benim gözümde.
    Bir anektod daha.

Alark; borsa gezi parkı olup aşağı kırılırken yukarı gidip borsa düşerken son tepesini yapmış bir kağıttır.

Yani borsa mayısta sat git olsa aşağı kırılsa bile alark son zirvesine koşabilir.

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bir anektod daha.

Alark; borsa gezi parkı olup aşağı kırılırken yukarı gidip borsa düşerken son tepesini yapmış bir kağıttır.

Yani borsa mayısta sat git olsa aşağı kırılsa bile alark son zirvesine koşabilir.
    Tesekkur ederim degerli bilgileriniz icin.

Sayfa 225/1200 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •