Sayfa 174/1200 İlkİlk ... 741241641721731741751761842242746741174 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by eagle34 Yazıyı Oku
    Valla böyle olunca nefret ediyorum bu borsadan.sen bugün 4.06 gör sonra gel 3.87 kapat. Nasıl bir kağıt bu hektas hayret.birini mi yakaladılar anlamak mümkün değil.
     Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    belkide bıktırmaya, nefret ettirmeye çalışıyorlar.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by eagle34 Yazıyı Oku
    Ayrıca tahta yaklaşık 150 bin de artı
    Hektas...

Aylık grafikte sanki biraz daha testere yapacak... Muhtemelen silkelemek için yapmış olabilir... Büyük çıkış öncesi aylikta yukarı yapıp aşağı gelmiş, bu arada Bollinger daralıp açılmaya başlayınca hareket başlamış... Bir de, Bollinger orta bandına dokunup yukarı yapmış...
    Sacro'nun grafiğindeki önce yükseliş sonra biraz geri çekilip bir ay civari testere olayını gerçekleştirecek galiba...

Bu arada Burce'de 50 ve 200 BULuşmak üzere... Bazen yaklaşıp yukarı yapmış ama hacim çok düşmüş... Hacimle birlikte hızlı bir hareket gelebilir... 4,30 civarına kadar da önemli bir dirençle karşılaşmayabilir....
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Hektas...

Aylık grafikte sanki Biraz daha testere yapacak... Muhtemelen silkelemek için yapmış olabilir... Büyük çıkış öncesi aylikta yukarı yapıp aşağı gelmiş, bu arada Bollinger daralıp açılmaya başlayınca hareket başlamış... Bir de, Bollinger orta bandına dokunup yukarı yapmış...
    Sacro'nun grafiğindeki önce yükseliş sonra biraz geri çekilip bir ay civari testere olayını gerçekleştirecek galiba...

Bilancoya kadar testere ongorum var.

Bilancodan 1 hafta once tekrar pozisyon alirim diye dusunuyorum.

Sonra bir yuzde 20 ve final.

Sonra 2018 marta kadar yatay testere piyasasi.

Bunlari gecmiş grafiklere bakarak mevsimselligi okuyarak soyluyorum.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3. sayin egelim tugcelikte 200 luk ve 50 lik bulusmasi oldu sanirim

4.  Alıntı Originally Posted by gondolin Yazıyı Oku
    sayin egelim tugcelikte 200 luk ve 50 lik bulusmasi oldu sanirim
    50 EMA 200'u yukarı keserse Golden Cross, yani altın vuruş yükselişi ama 200 EMA 50'yi aşağı keserse Death Cross olur yani cortingen aman DIKKAT...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

5. s.a cümletten kandiliniz geceniz mubarek olsun
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

6. Çok teşekkürler bilgiler için. Benim isyan noktam gördüğü noktadan yüzde 5 geri gelmesi.yoksa tabiki kısa zamanda yüzde 10 yapmış diyecek birşey yok. Saygılar.

lansing Guest
    egelim ; üstad ; yakaladığın rallylerden fazlasıyla faydalandım, teşekkür ederim emeğin bilgin becerin zekan ve paylaşımların için. Acaba MAKTK olası bir fırsat mıdır ? ne dersin?

Sn Sacro Hocam, sizden öğrendiğim beceriler doğrultusunda MAKTK ve KUYAS için alım fırsatı görüyorum ancak uzman görüşleri de aynı fikirdelermidir acaba ?

8. Hisse senetlerinin temel değerlerini ve bilancolarını web sitelerinden otomatik olarak toplayıp Exelde ozet olarak onunuze getiren bir excel tablosu hazırladım. Belki işine yarayan olur. Farklı değerleride toplamak isteyen olursa dosyayı geliştirebiliriz.
    Not : Uygulamanın çalışması için Macroları enable etmelisiniz.

https://www.dropbox.com/s/hv7d6ffa9m...emel.xlsm?dl=0

Sayfa 174/1200 İlkİlk ... 741241641721731741751761842242746741174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •