Sayfa 683/1200 İlkİlk ... 1835836336736816826836846856937337831183 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by Warrior Yazıyı Oku
    Sayın Kar grafik için teşekkürler bekleme devam

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende alacagım.
    Akıl,adama sermayedir.

2.  Alıntı Originally Posted by eagle34 Yazıyı Oku
    Sn. Hasancan tire için tebrik ediyorum.
    Üstad bazen denk geliyor

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. takip ettigim hisseler arasinda kisa vadede trend icine girebilecegini dusundugum hisselerin grafiklerini gorusleriniz icin paylasmak istiyorum. kisa vadeden kastim 7-30 gun arasinda trade yapmak maksatli. eger trend icine girerse performansina gore vadesi uzatilabilir diye dusunuyorum.

ASELSAN
    nisan ayindaki yatay hareketine benzer bir trend icine girerse bir ayda 27-28 direncli bir trend gosterebilir.

TKNSA
    belli bir trendi var zaten. su an kanal alt bandina yaklasmis durumda. ayni zamanda BB orta cizgisine de degdi.

TMSN
    son iki gundur yuksek islem hacmi gerceklesiyor. 8.00 direncine karsilik yatay hareket yapiyor. uzun vadede canak olusumu gosteriyor.

ULKER
    kirmizi renkli trend kanali daha guncel. 21de daha once kirdigi bir direnc var. kapanis fiyati da buralarda. destek alip yukari yonelirse daha onceki aliskanliklarina gore kisa vadede 23-24e yonelebilir.

4. E. Ka. Ge. Yo. O. Anlaması çok mu zor.! (İkinci mesajımdır.) Yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım tavsiyesi değildir. Hatta bana ne....!

Alıntı Originally Posted by emred Yazıyı Oku
    takip ettigim hisseler arasinda kisa vadede trend icine girebilecegini dusundugum hisselerin grafiklerini gorusleriniz icin paylasmak istiyorum. kisa vadeden kastim 7-30 gun arasinda trade yapmak maksatli. eger trend icine girerse performansina gore vadesi uzatilabilir diye dusunuyorum.

ASELSAN
    nisan ayindaki yatay hareketine benzer bir trend icine girerse bir ayda 27-28 direncli bir trend gosterebilir.

TKNSA
    belli bir trendi var zaten. su an kanal alt bandina yaklasmis durumda. ayni zamanda BB orta cizgisine de degdi.

TMSN
    son iki gundur yuksek islem hacmi gerceklesiyor. 8.00 direncine karsilik yatay hareket yapiyor. uzun vadede canak olusumu gosteriyor.

ULKER
    kirmizi renkli trend kanali daha guncel. 21de daha once kirdigi bir direnc var. kapanis fiyati da buralarda. destek alip yukari yonelirse daha onceki aliskanliklarina gore kisa vadede 23-24e yonelebilir.
    Dostum çok güzel çalışmalar teşekkür ediyorum eline sağlık.

Hepsine tek tek katılıyorum. Bu kağıtların hepsi orta vadeli çok iyi yerlere gidecek zaten.

Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Imzamin en son evresindeyiz. (Coşku)

En cok para bu evrede kazanilir, En cok terse bu evrede gelinir.

Not: hersey bu evrede diyemeyiz. Daha imzamin ilk evresinde olan kagitlar var. Son evresinde olanlarda.

Bu evreleri teknik analiz yardimi ile ayirt edenler parayi kazanacak yada kaybetmeyecek.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7. FENER'de göze çarpan bir hareketlilik var.

Alıntı Originally Posted by flyingsheep Yazıyı Oku
    ATPET

ilk hedef 1.58 gerçekleşebilir mi ?

Umarım değerlendiren olmuştur

Sayfa 683/1200 İlkİlk ... 1835836336736816826836846856937337831183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz