Sayfa 67/1200 İlkİlk ... 17576566676869771171675671067 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. Hocam zirhliya guvenmeyin fazla hemasi nurolu otokari fnssi bmc si hepsi zirhlida.sayin sacro otokar grafigi cizdi.o grafige gore emin adimlarla gidiyor.bence ara mamul ureten ve yazilim ureten firmalara bakin derim.kareli ben bir sure tutacagim.

Yatirim tavsiyesi degildir..

2.  Alıntı Originally Posted by gondolin Yazıyı Oku
    Hocam zirhliya guvenmeyin fazla hemasi nurolu otokari fnssi bmc si hepsi zirhlida.sayin sacro otokar grafigi cizdi.o grafige gore emin adimlarla gidiyor.bence ara mamul ureten ve yazilim ureten firmalara bakin derim.kareli ben bir sure tutacagim.

Yatirim tavsiyesi degildir..
    Sayn hocam 90gibi aldıgım otokarı 140gibi sattm zaten .bu saatten sonrada yaklaşmam.otokar 3milyar civarı piyasa degerinde hikayesi bitmiş f/k sı oldukça pahali hale gelmiş ve çoktandr var olan ve son ssm üretim haberiyle hükümetle arasının bozuk oldugu resmileşmiş bi şirkettir.yani nerden baksan temeli bozulmuş ve bence ayı piyasasının başındadr.$$katmer ise ucuz hükümetle arası gayet iyi vs vs vs

3. Hafta sonu ele aldığım diğer hisse .
    Bugunkü kapanış güzel oldu.

Güzel bir macd dönüşü , sacro dostum sever bu dönüşleri

4.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

8.85 önem arz ediyor,
    Bu bantın kırılımı ve kapanışlarda 8.57 bandına kadar salınım bekliyorum.
    8.57 bandında tutunamazsa 2 li tepe formasyonunun çalışacağını düşünüyorum.
    Formasyon hedefi 8.05-06 bandı endeks dede 84800-85000 olarak denk geleceğini düşünüyorum.
    seneryomuz bu şekilde .

hafta sonu buraya bazı tahtaların grafiklerini atmıştım , garanti bankasından bassetmiştim .
    öümüzdeki hafta atıcaktım yalnız kritik banta erken geldi paylaşmak istedim.

yukarki bugunun güncelmişi belirttiğim 8.85 boğa tuzağı yaparak kırdı , yarın teyit gelirse hedefi 8.57 bandı.
    seneryonun devamı yukarda yorumladım.

5. Özl den otokarda olup olmadığımı soran arkadaşlar bende otokar 2013 den beri mevcut ,ara ara burada paylaştım .
    Ben uzun vade hisselerime hedef koyar bakmam , hedefim öbür topiktede belirtmiştim 150 di çok şükür gördü kademeli vedalaştık.
    duruma göre ilerde değerlendirme yaparız.

Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

Hafta sonu ele aldığım diğer hisse .
    Bugunkü kapanış güzel oldu.

Güzel bir macd dönüşü , sacro dostum sever bu dönüşleri
    En sevdiğim macd dönüşü tam benlik.

Ama bende full malda olduğum için değerlendiremiyorum malesef :D

Ama naktim olsaydı mutlaka poz alırdım.

Teşekkürler.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7. ....
    LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. kırılımda aşağı sarkma 10.57-58 bandına kadar beklenebilinir.

Sayfa 67/1200 İlkİlk ... 17576566676869771171675671067 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •