Sayfa 903/1200 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Tam ukrayna zamanı :D :D :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by mojetbit34 Yazıyı Oku
    ayular harbiden girdiler burada inlerine bisttekiler sağda solda dolanıyolar traş çekiler cambaz dolu bilirsin ...sarışına takılıyom ben bu ara çaktın demi
    Eyv. hemsom. Ancak paralarin hepsinu bitume.Seneye guzel isler yapalim

3.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Eyv. hemsom. Ancak paralarin hepsinu bitume.Seneye guzel isler yapalim
     Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Tam ukrayna zamanı :D :D :D
    martta uzamak lazım üstad zamanıdır hemşo 2 çakal tahtada kilitliyim valla tradelikle idare ediyom kısacası bitümem bu sene olmassa seneye oluuu hade grş
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    141
    Sayın matesis $da hazırlık var gibi.olayların gelişimi sizi haklı çıkarır.tahmininiz maalesef tutar.bugünki boş kademeleri gören bir göz niye diye sorar.döndüğümüz yer son kaleydi.altında 94000 çok netti.

Alıntı Originally Posted by dow1973 Yazıyı Oku
    Sayın matesis $da hazırlık var gibi.olayların gelişimi sizi haklı çıkarır.tahmininiz maalesef tutar.bugünki boş kademeleri gören bir göz niye diye sorar.döndüğümüz yer son kaleydi.altında 94000 çok netti.
    100 ün altında 94 bile tutmaz.

100-101 in altında boğa piyasası bitiyor.

hedef 85-86 olur en az zaman kaybıda en az 8-9 ay olur.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Bu ortalamadan yada azıcık altında yukarı dönemliyiz. Max 1000 yada 1500 puana tahammül olabilir.

Yoksa fatiha okuruz.

100 ün altında 94 bile tutmaz.

100-101 in altında boğa piyasası bitiyor.

hedef 85-86 olur en az zaman kaybıda en az 8-9 ay olur.

103 bindeki ortalama kırılırsa en az 10 ay ayı piyasası olur.

Bu ortalamayı gezi parkında aşağı kırmıştım şablonu o zamanki fiyat hareketlerine göre hazırladım.

Yani el fatiha olur. 2018 3. çeyreğine kadar.

Onun için bu ortalamayı önemsiyorum.

Niye böyle olsun ki diye soranlara şimdiden cevabı vereyim. Gezi parkı öncesi 50 binden 93 e rally yaparken 3 tane esaslı dip yapmıştı 50 binlerde. Aynı esaslı dipleri 70-71-72 de yaptığımızda rally nin videosunu çekmiştim. yani 2012 rallysinin aynısını yaşadık. Bitişide aynı şekilde olursa ileriside aynı şekilde olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    tesekkur ederim de fener iste bu cok teknige uymuyo malum aziz faktoru graf dan anladim 3250 ustu rallimi cok teknik bilmem alir beklerim hedefledigim zaman gelince satarim ama uzuncu olmak cok zarar yazdi yada yanlis hisse tercihinde bulunduk neyse saglik olsun
    Birçok hisse eninde sonunda kazandırır, tabi herşeyin fırsat maliyeti vardır fenerde de başınıza bu gelmiş. Umarım çok beklemezsiniz.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Valla arkadaslar benim sizler kadar bilgim yok. Son gunlerde de is yogunlugundan dolayi hic takip edemedim.

Fakst riza sarraf davasini buyuk merakla bekliyorum. ve endiseleniyorum. Dava hk muneccimlik yapmayacagim. Kimsenin yapabilecegini sanmiyorum.

Riza sarraf ve halk bankasi uzer8nden muazzam sert pazarliklar yapiliyordu. Gorunen o ki cozulen birsey yok halen daha yapiliyor. Balyozu nasil betona vurursun ses cikar. Oyle bir pazarlik yapiliyor.

Sarraf hk ne kadar dedikodu cikartiliyorsa. Emin olun hepsi pazarliklar sirasinda kamuoyuna verilen malzemeler.

Pazarligi.kimin kazanacagini gorecegiz. Allah sonumuzu hayir etsin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 903/1200 İlkİlk ... 4038038538939019029039049059139531003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •