Sayfa 11/26 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 204 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

1. Kesin almıştır. Bu şirketin geçmişinde böyle pis işler hep olmuştur. Yaklaşık 14 bilanço geçirdim bununla, 10 da pislik olmuştur. Bu sefer tamam dediğim her seferinde millete mal iteledi. Allah var bu sefer tamamm iyi , güzel demedim .
    Dün ki tavanda ki duruşu beni şaşırttı.
    İnşallah gecikmeli olarak pislik yapmaz. Hep kendini gizliyerek , sinsi hareket eden bir şirket . Ben rasyolarina baktım , bakarım. eninde sonunda ederine gidecek . (Hayalim bu arada Penta gibi olması)

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    nedense teknoloji firmalarından cok ıyı bılanco gelecek gibi
    Üstat hissede misin ? Bir yorum yaparsın belki

Özel Durum Açıklaması (Genel) 10.11.2022 16:36:35 Kaynak: KAP

Şirketimiz ile Netcom Bilgisayar Yazılım İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri San. Tic.A.Ş. arasında, Radiolink ve DWDM ekipmanı tedarik edilmesi hususunda toplam net bedeli KDV hariç 6.119.000 ABD Doları ve 28.400.000 ABD Doları olan iki sözleşme imzalanmıştır.

Hay Maşallah!
    Tebrikler Alcatel.. Biz Netaş'çılar seni tebrik ediyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by emin Yazıyı Oku
    Şirketimiz ile Netcom Bilgisayar Yazılım İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri San. Tic.A.Ş. arasında, Radiolink ve DWDM ekipmanı tedarik edilmesi hususunda toplam net bedeli KDV hariç 6.119.000 ABD Doları ve 28.400.000 ABD Doları olan iki sözleşme imzalanmıştır.

Hay Maşallah!
    Tebrikler Alcatel.. Biz Netaş'çılar seni tebrik ediyoruz.
    süper haber resmen talih kuşu konmuş

5. haftaya hafta ortasına kadar tavan devam eder gibi

6. bılancoya 10 numara geldı uzerıne 650 mılyon iş aldı forumda 1-2 kişiyi geçmiyor 200-300 olunca hatırlatın gelip foruma bakacam kısa zaman sonra kucuk yatırımcı a bu ne guzel kagıt diye almaya başlıyacak

7. Senelerin acısı çıkıyor şirket 3 milyar piyasa değeri var 700 milyonluk iş alıyor tavan tavan forumunda bir kişi yok kağıt 300 felan olduğunda gelip yazmaya başlarlar bizde az kenardan izleriz

8. Sayın wracker , 3 yıldır biriktirdim ben. Çokkk stres yaptırdı. Şimdi Tadını çıkaralım . İzlemeye devam arka plandan.

Sayfa 11/26 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •