Sayfa 7/26 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 203 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

1. 30 u da kırıp psikolojiye oynayacak gibi

2. lan ata daki dekoltee başlı gözlüklü spek çocuğu....ben senin daha önce hani tahtada olduğunuda bilirim....ne oldu aslan parçası ben yeni pozisyon açınca banamı kızdınkıyamam ben sana...bu başlangıç 20 lere gelirsen tam fullenicem aç gözlü karaktersiz seni...bassana daha aşağa aslan parçası şöyle 25 e falan bişey deneyeceğim...ya sen kendini çokmu zeki sanıyorsun....lan sığır 20 aydır hisse kıpırdamamış yerinden..50 kuruşluk su olmuş 3 lira...sen hala 25 30 sürtün dur...en fazla 1 yılımı daha alırsın...ama 1 yıl sonra senin hayatını severim ben....piştt bana bak hadi çek be 25 e..vallaha bişey deneyecğim...sen beni bilirisn...diğer tahtadan..ordada aynı hareketleri yapardın...değiş ulan değiş...hadi şimdi naşş....

3. o ancak bizim ufaklıklarla oynar kardeşim....kapatın ekranı..kendi haline bırakın...psikolojisi bozuk 3-5 bin mal kaptırdı ya çok morali bozuldu....tam sığır ya...

4. Daha önce de söyledim spek içerden biri yada içerden bağlantılı biri.

5. Karel 35 lere cikti bedelsiz verdi 7 8 lerden tekrar 13 14 oldu bu hala bi arpa yol alamadi son 2 sene de. Olur da bu kadar olmaz gercekten, her sey pozitifken i.nelik yapacaksan niye varsın ki borsada o zaman kapat git o zmn. Spk ne ise yarar neden islemler incelenip ceza verilmiyor, bunlar normal yani yersen

6.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    Karel 35 lere cikti bedelsiz verdi 7 8 lerden tekrar 13 14 oldu bu hala bi arpa yol alamadi son 2 sene de. Olur da bu kadar olmaz gercekten, her sey pozitifken i.nelik yapacaksan niye varsın ki borsada o zaman kapat git o zmn. Spk ne ise yarar neden islemler incelenip ceza verilmiyor, bunlar normal yani yersen
    Hırsız içerden olunca kapı kilit tutmazmış

7. piyasada sevilmeyen gsd grubu hisseleri dışında piyasa değerine kıyasla bukadar dövizi olan başka kağit yok YTD

8.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    piyasada sevilmeyen gsd grubu hisseleri dışında piyasa değerine kıyasla bukadar dövizi olan başka kağit yok YTD
    Bunu, şirketin kasasında nakit TL. var gibi okumak lazım. Çünkü bu şirket hiç bir bilançoda kambiyo karı göstermedi. Sadece vergi dairesine verilen gelir tablosunda görülüyor, bilançoda kayboluyor. Hisse fiyatı 30,20 TL., kasadaki nakit hisse başı 17,70 TL.
    O, piyasada sevilmeyen Gsd grubu hisselerden çok daha ..k bir hissedir kendileri...
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 7/26 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •