Sayfa 23/26 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 203 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

1. Bir şahıs var, kendi şirketi sürünüyor, yatırımcıları sabah akşam küfürler yağdırıyor. Bu şahsın, geçmişte üst düzey görevlerde bulunduğu diğer iki şirketten biri Alctl.
    Bir diğeri de Vestl. İçinde Vesbe nin % 80'ini, Nikel-Kobalt madeninin %50'sini, İHA üreten Lentatek'in %35'ine sahip olup, 920 milyon dolar marka değeri olan Vestel, 20 milyar TL. (740 milyon dolar) piyasa değerinden işlem görüyor. İlgili şahsın kendi şirketi ise Kront..
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

2. 5G ihalesi ertelenip duruyor.Bilanco gayet iyi bakmasını bilene. 5G senesi altın sene olabilir.

3. Bence ülkenin 5G ye şu an ihtiyacı yok. İleride 6G vs geçiş olabilir ama cook ileride ..
    Şu an Huawei ürünleri egemen, özellikle TTmobile alt yapısında..diğer 2 operatörde de büyük oranda bu ürünler kullanılıyor.
    Yani Nokia-Alcatel veya diğerlerinin fiyatta ve hatta teknolojide (yurtiçinde) rekabet şansları az bana göre... Nokia diğer ülkelerde ihale alabilir, bunda sorun yok.
    Telekomünikasyon sektöründe 14 yıldır çalışan birisi olarak yazdım.

4. Hisse ölmüş demekki

5.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Hisse ölmüş demekki
    Ölmedi hisseee, ölü numarası yapıyor.

6. Tekniği olgunlaşmış durumda. 101 altında işlemler başlamazsa yukarı yönelimi ile indikatörler al konumuna gelecek teknik olarak izliyorum.

7. Hisseye alış girdikçe aşağı basıyor tahtacı

Sayfa 23/26 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •