Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
Arama sonucu : 81 madde; 65 - 72 arası.

Konu: PRDGS - Pardus Girişim Sermayesi

1. Şirket Hakkında Genel Bilgi: ASY Yenilenebilir Enerji Üretim AŞ (eski ünvanı Erham Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ) 2013 yılında kurulmuş olup, ana faaliyet konusu elektrik enerjisi üretim tesisi kurmak, işletmelere kiralamak, üretilen elektrik enerjisinin müşterilere satışını sağlamaktır. Şirket yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisinden elektrik üretimi alanında faaliyet göstermekte olup mevcut durumda Isparta, Muğla, Niğde, Ankara, Konya ve Mersin’de yer alan Güneş Enerjisi Santralleriyle temiz, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini hedefi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
    İlk Yatırım Tarihi: 28.12.2021
    Pay Oranı: %60,39
    Yatırım Tutarı: 176.860.716 TL

2. Şirket Hakkında Genel Bilgi: DMR Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret AŞâ€™nin üretim operasyonlarını yürütmek üzere 2005 yılında kurulmuş olup, Samandıra/Sancaktepe’de bulunan 3600 m2 kapalı alana sahip fabrikasında başlıca simit, poğaça, açma börek gibi pişmiş yarı pişmiş ürün imalatı ve satışı faaliyetleri ile iştigal eden unlu mamüller tedarikçisi olup, ambalajlı donuk ürünler ihracatında da her geçen yıl ciroları artırmaktadır.
    İlk Yatırım Tarihi: 21.12.2021
    Pay Oranı: %4,69
    Yatırım Tutarı: 52.926.973 TL

3. Şirket Hakkında Genel Bilgi: Arf Bio Yenilenebilir Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ, 2016 yılında Ankara’da kurularak yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirket İzmir/Ödemiş ilçesinde yer alan 4,8 MW kurulu gücündeki biyogaz tesisi ile büyükbaş hayvan atığı ile çeşitli bitkisel/hayvansal girdileri (mısır silajı, patates yeşili vb.) kullanarak elektrik üretimi gerçekleştirmektedir. Arf Bio Ödemişâ€™te bulunan biyogaz tesisinde organomineral gübre üretim tesisi yatırımına da başlamış olup, gübre tesisi ile birlikte mevcut tesisi entegre bir yapıya kavuşmuştur.
    İlk Yatırım Tarihi: 23.12.2021
    Pay Oranı: %4,98
    Yatırım Tutarı: 37.500.000 TL
    İnternet Sitesi: https://www.arfbio.com/tr/index.php

4. irket Hakkında Genel Bilgi: Turknet 1995 yılında kurulmuş olup, telekom pazarında bireylere ve çeşitli büyüklükteki kurumlara telefon, toplu internet, Özel Sanal Ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunmaktadır. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları ile yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunmayı hedeflemektedir.
    İlk Yatırım Tarihi: 24.12.2021
    Pay Oranı: %4,92
    Yatırım Tutarı: 47.713.027 TL

5.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Şirket Hakkında Genel Bilgi: DMR Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret AŞâ„¢nin üretim operasyonlarını yürütmek üzere 2005 yılında kurulmuş olup, Samandıra/Sancaktepeâ„¢de bulunan 3600 m2 kapalı alana sahip fabrikasında başlıca simit, poğaça, açma börek gibi pişmiş yarı pişmiş ürün imalatı ve satışı faaliyetleri ile iştigal eden unlu mamüller tedarikçisi olup, ambalajlı donuk ürünler ihracatında da her geçen yıl ciroları artırmaktadır.
    İlk Yatırım Tarihi: 21.12.2021
    Pay Oranı: %4,69
    Yatırım Tutarı: 52.926.973 TL

6. PARDUS GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    PRDGS

Gönderim Tarihi:09.10.2023 18:40:28

Bağlı Ortaklığımız ASY Yenilenebilir Enerji Üretim AŞ.nin Borsa İstanbul AŞ Pay Piyasası Girişim Sermayesi Pazarında İşlem Görebilmesini Teminen SPK'ya Başvuruda Bulunulması Hk.

Açıklamalar
    Şirketimiz bağlı ortaklığı ASY Yenilenebilir Enerji Üretim AŞ.nin 09.10.2023 tarihli yönetim kurulu toplantısında, Şirket'in 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) kapsamına alınarak, paylarının halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak suretiyle Borsa İstanbul AŞ Pay Piyasası Girişim Sermayesi Pazarı nezdinde işlem görebilmesini teminen, kayıtlı sermaye sistemine geçilmesi ve Şirket esas sözleşmesinin tadili için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulmasına karar verilmiştir.

Yatırımcılarımızın ve kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •