Sayfa 2/807 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6452 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    İnşallah uğurlu gelir abi. Sasa yı kıskananlar çoğaldı. bir de elinden malı trade yapıp alttan almak için çabalayanlar türedi. bunlar normal artık
    Meyve veren agaç taşlanır. Bende eregl hisdeside var. Orada korku salmaya çalışanlar var ama şirket ortada. Her sene katlanarak giden cirosu ve karları ortada.

2. Sasa patronun şemsiyesi altında. Bu şirketin hissesine güvenmeyen borsaya girmemeli bana göre.

3.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Sasa patronun şemsiyesi altında. Bu şirketin hissesine güvenmeyen borsaya girmemeli bana göre.
    Aynen abi. Ben bu hisseye güveniyorum ve her yükselişte satmamak için kendimle mücadele ediyorum. Satsam eğer bir daha alttan almam mümkün olmayacak bunu biliyorum.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Aynen abi. Ben bu hisseye güveniyorum ve her yükselişte satmamak için kendimle mücadele ediyorum. Satsam eğer bir daha alttan almam mümkün olmayacak bunu biliyorum.
    Borsada fırsatlar bitmez, alttanda alacagın zamanlar denk gelir ama güveniyorsan ve uzun vadeci isen maceraya ne gerek var.

5. Bu sasa'nın dünkü aracı kurum dağılımı. Biraz dikkatli bakınca Bofa'nın hunharca sattığnı görüyoruz. Ama alıcı tarafta ilk 5 kurum haricinde asıl alanların DİĞER aracı kurumlar olduğu çok dikkat çekici. Bu da yerli ve küçük yatırımcının güvenini gösteriyor bana göre. Bofa nın zalimce satışları hisseyi aşağı çekmeye yetmedi. Çok ilginç bir gündü dün
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6. Dün bofa ve phillip capital satış baskısı yapmasa tavana bile giderdi. Nedense gitmesini istemediler. Vardır bir hedefleri ileriki zamanda görürüz

Yeni baslik hayirli olsun,

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

8. Herkese merhabalar
    Forumdaki yeni sayfamız hayırlı olsun
    Eskisi kadar ilgilenemiyorum buralarla, ancak haftalık grafik paylaşayım ben de.
    Sasa teknik olarak yükseliş trendiyle yoluna devam ediyor. Asıl yükselişe ivme kazandıracak şey şirketten gelecek haberler.
    Hissede aylık RSI 87,78 (aşırı alım yönü)
    Haftalık RSI ise 82,77 (aşırı alım yönü)

Saygılar, sevgiler

HAFTALIK GRAFİK
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 2/807 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •