Sayfa 210/814 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 6508 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Hektaş da carşamba dan önceki yükseliş de eskilerden satan oldu, yazdılar okuduk, ama sasa da satan olmadı. Sasada yatırımcı kendi kararını verecekti, kısmen engel oldular. Tahsisli geldiği gün twiterde yapılan canlı yayın insanların sağlıklı düşünmesini engelledi. Yabancıya tahsisli karşılığı verilen lot sayısı ve karşılığında 77 lira değer ile kredi alınması o gün daha detaylı görüşülmeliydi. Yabancı 77 lira neden verdi, senet neden 190 lira gördü. Şeffaflık gereği 77 lira borclanma önceden açıklanabilirdi. Bir diğer konu ise sahibi şirketini seviyor, yatırımcı ile iç içe. Burada bir spekülatör varlığı var ise, buna önceden izin vermemesi gerekirdi. Belki göremedi ama sonuçta şirket kendi şirketi.
    eksık olma selamlar sevgıler
    yatırım tavsıyesı degıldır

Bu başlığı şu anda 92 kişi okumaktadır. (10 üye ve 82 ziyaretçi)

yaşlı_kurt, atabey67, decamercion, Eko-Psike, Kazam, matesd, Nikopoll+, tırcı dayı, ugur1706, yolsuz

tum arkadaslarım adına tesekkur ederım
    svg

3. Kontrolmatik yeotek gesan Kmpur dönmüş kaldı sasa hektaş artık bunlarında dönmesi lazım. İşin içinde bir iş var. Ky elindekileri iyice almadan çözmeyecekler gibi. Bu iş yarına kalır sanki.

4. Muhtemelen yarın çözülür ve tavana gider. Satan sattığıyla kalır geriye dönüp almaya çalışırlar.

5. Ben halen SASA ve HEKTS'nin aynı anda, aynı oranda oluşan işlem hacimleri ile ilgileniyorum. İkisinde de aynı anda, aynı oranda işlem oluşuyor. İşlem adetlerindeki artışlar ve azalıilar bile birebir aynı. İki şirket yönetimi birbirinden ayrı olduğuna göre, oluşan bu durum şirket yapılarından veya hisse fiyatlarının yüksekliği ile bağlantılı değil diye düşünüyorum.

Velhasıl, bu işin içinde değişik başka bir iş var..

Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Ben halen SASA ve HEKTS'nin aynı anda, aynı oranda oluşan işlem hacimleri ile ilgileniyorum. İkisinde de aynı anda, aynı oranda işlem oluşuyor. İşlem adetlerindeki artışlar ve azalıilar bile birebir aynı. İki şirket yönetimi birbirinden ayrı olduğuna göre, oluşan bu durum şirket yapılarından veya hisse fiyatlarının yüksekliği ile bağlantılı değil diye düşünüyorum.

Velhasıl, bu işin içinde değişik başka bir iş var..
    Benımde aklıma 40 senaryo gelıyor bır fılım var
    ama cakırın dedıgı gıbı gerceklerde var
    svg

erdemoglu gayet cıddı hıc sakacı degıl
    saka yapıyor dıyecegım
    olmuyor

8.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Muhtemelen yarın çözülür ve tavana gider. Satan sattığıyla kalır geriye dönüp almaya çalışırlar.
    yaptigin suc. verme gazi bence. sasa nasil sabancidan koctan degerli olabilirdi ki. boyle pat lat ti laaar

Sayfa 210/814 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •