Sayfa 252/814 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 6511 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Erdemoğlu holding için büyük bir itibar kaybı oldu...
    Hisselerine ve yatırımcılarına tam da bugünlerde sahip çıkmaları gerekirdi...
    Onlar da bizim gibi seyrediyor olanı biteni herhalde...
    Adam kağıdı 4 liradan 180 liraya getirmiş, hala patron diyorsunuz, ne yapsın 1 milyon mu? 1 milyon yapsa yine mutlu olmayacaksınız. Az ile mutlu olmayan çoğu bulamazmış derler. Kladıki az da değil. Neyse. Bize söğenler bi özür dilerler herhalde. Ha sasa 2 yıl sonra 250 de olur, Ama bizim uyarılarımız kısa vade içindi. 160 üstü kademeli sat, 100 altı kademeli al. Borsa burası adı üstünde. Arada bir de AL-SAT yapmasını bileceksin. Neyse umarım daha çok kazanırsınız.

2. Kaptanın bizlere öğütüdür
    Temeli güçlü ve temettü veren bir hisse 07.10 2021-24.11.2022 tarihleri arasında %190 PRİM yapmış. Şayet Teknik Oyuncu olan birinin kazancı %250 olacaktı.
    Şirket çok sağlamda olsa, yatırımcı iseniz bile koşullar bozulunca satış yemesi kaçınılmaz.
    Hisse alıp yatılmaz.

Bakın Dün tam da işaret ettiğimiz konu bu ralli yapmış hisselere uyuyor.
    Hisselerin temeli iyi, beklenti ve hikayeleri güzel ama sonsuza kadar çıkmazlar.
    Yatırımcı mantığı ile Teknik Oyuncu mantığını birlikte uygulayın.
    Aksi halde ciddi kazanç düzeltmelerde uçar gider.

3. 855 milyon hasılat yapan şirket......40 milyar tl değeri görmüş......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    7 gün önce pazartesi günü yazılmıştı.
    Merhaba, benim sasa hissem yok fakat alabilir miyim diye bu sayfaya göz gezdiriyorum sürekli, 150 lerde iken almaya niyetliydim yazınız sayesinde almadım. Dediğiniz gibi sasa ile ilgili değil de teknik olarak baktığınız için dediklerinizi dikkate aldım. Sizi eleştirenler olmuş fakat bu durum da normal çünkü para kaybeden herkesin canı yanmakta. Ben foruma sık yazan bir insan değilim fakat yazdıklarınız için teşekkür ederim. Bu sayfaları benim dışımda da okuyan insanlar var eminim. Yazdıklarınız yatırım tavsiyesi değil, başkasının düşüncesiyle yatırım da yapılmaz biliyorum fakat şunu bilmelisiniz ki amaç başkasının düşüncesiyle yatırım yapmak değil başkasının düşüncesinden genel olarak tüm borsa için bir şeyler öğrenmek. İnsanlar böyle böyle kendini geliştiriyor. Hepinize bol kazançlar dilerim.

DEDE Nerdesın hos geldın
    bıze sans getır
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

6. 129dan 77 lot almıştım, zarar yazdık. Nasıl uyuyacağım acaba...

7.  Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Merhaba, benim sasa hissem yok fakat alabilir miyim diye bu sayfaya göz gezdiriyorum sürekli, 150 lerde iken almaya niyetliydim yazınız sayesinde almadım. Dediğiniz gibi sasa ile ilgili değil de teknik olarak baktığınız için dediklerinizi dikkate aldım. Sizi eleştirenler olmuş fakat bu durum da normal çünkü para kaybeden herkesin canı yanmakta. Ben foruma sık yazan bir insan değilim fakat yazdıklarınız için teşekkür ederim. Bu sayfaları benim dışımda da okuyan insanlar var eminim. Yazdıklarınız yatırım tavsiyesi değil, başkasının düşüncesiyle yatırım da yapılmaz biliyorum fakat şunu bilmelisiniz ki amaç başkasının düşüncesiyle yatırım yapmak değil başkasının düşüncesinden genel olarak tüm borsa için bir şeyler öğrenmek. İnsanlar böyle böyle kendini geliştiriyor. Hepinize bol kazançlar dilerim.
    Teşekkür ederim. Buradaki kardeşlerimizin bir günahı yok. Olay organize yapıldı. Hektaş da kontrol de gesan da smart da benzer durumlar var. Size daha acı bir şey söyleyeyim. Bunu hektaş sayfasında yazmak istemedim.

Vatandaş hektaş da çalışıyor, yakın arkadaşı 48 liradan 100 bin lira aldı satamıyor, bırak yakın arkadaşını öz kardeşi 20 bin liralık hektaşı satamıyor. İkisi de zarar da.

Şuan yaşanan sahipleri tarafından yapılan bir organizasyon.

Sasa bugün veya yarın 123 üstü kapanış lazım. Olmazsa durum daha kötüleşir.

8. Lot sayınız azalmıyorsa zarar yoktur. Panik yapmayın, lotunuza sahip çıkın.

Sayfa 252/814 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •