Sayfa 290/813 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 6497 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Erdemoğlu'nun yaptığı açıklamanın içeriğinden çok, zamanlaması çok manidar. Patron bir anlamda resmen bu devam eden operasyonun içinde olduğunu açıkça itiraf etti. Umarım, borsa yatırımcısı da bunun hesabını Erdemoğlu'ndan sorar.
    Neresinden tutarsan tut elinde kalır.Uzun vadede buda unutulur malum ülke gündemi sürekli değişken.

2. Nasrettin hocanın doğaçlama birbirine karıştırılmış iki fıkrası var bu durumlarda.İnsan hiç bindiği dalı keser mi???

Ya tutarsa?

3. Üzücü olan, masumca ve safca yapılmış bir hata değil bu. Hisse ard arda 3-4 taban yemişken, brüt takas devredeyken ve şiddetli düşüş baskısı devam ederken yapılacak açıklamamı bu? Bir de sabahın 7'sinde piyasaya sürülüyor haber..

Ha bir de buradaki troller, Erdemoğlu'ndan önce onlar başladı "değeri yüksek" demeye (tesadüfe bak)...

Plana bak sen...

Koca İMKB'de değeri yüksek olan bir tek SASA mı? ve kim malına benim malım bu para etmez der...

Sonuç olarak alttan da baksan, üstten de baksan, sağdan da baksan, soldan da baksan.... çok art niyet kokan heraketler bunlar.

4.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Erdemoğlu'nun yaptığı açıklamanın içeriğinden çok, zamanlaması çok manidar. Patron bir anlamda resmen bu devam eden operasyonun içinde olduğunu açıkça itiraf etti. Umarım, borsa yatırımcısı da bunun hesabını Erdemoğlu'ndan sorar.

Pazarcı bile kötü malını tezgahın önüne koymaz. En iyi malnı siler parlatır en öne koyarki alıcı bulsun.

İçimizdeki İrlandalı meğerse Erdemoğlu'ymuş....
    Belki kendisini aşan bir yapılanmaya karşı dikkat çekmiş olabilir mi? Ayrıca 80 lira etmez dedikten sonra 180lerde neden satmadı? Düşündüğüm şeyler sadece bu ikisi, sonrası tamamen 2025 son çeyrek bilançosunu beklemek olacak... Bir yanımda, bedelsiz bölünme yaklaştıkta iyice artacak bu baskı diyor. Çok lotu ve kârı olan için zor süreç.

5. Burda insanlar neyin yorumunu yapiyor.onu anlamıyorum. Traji komik .bir şeyin değeri vardır. Bu değere hiç bakan yokmuş yaaa
    Piyasa değeri diye birsey var .
    Piyasa değerine bak .birde diğer şirketlerin Piyasa değerine bak. Örneğin koç holding
    Eregli THY sabancı holding Aselsan
    Birde bunlara bak karşılaştır. Yaptıkları işe de bak . Araştır Allah beyin vermiş
    Sor sorgula yatirim danışmanına sor.
    Ben kimseye al sat tut demiyorum.
    Araştır diyorum kıyas yap diyorum
    Yatirim tavsiyesi değil. Y.t.d
    Bu yazı ironi
    Kimseye inanmayın

6. Lot sayımıza ve maliyetimize bakıyoruz. Ayrıca Sasa 7 liralara düşse sıkıntı yok ekolünden geliyoruz. He yeni almaya niyetli arkadaşları uyarmak istiyorsan o da bu dille yapılmaz. Yeni yatırımcı açar bakar firmanın faaliyet raporuna veya yatırımcı sunumuna ve verir kararını. Bunu kutsal bir görev gibi tekrarlamak pek sağlıklı bir davranış modeli değil yani

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Burda insanlar neyin yorumunu yapiyor.onu anlamıyorum. Traji komik .bir şeyin değeri vardır. Bu değere hiç bakan yokmuş yaaa
    Piyasa değeri diye birsey var .
    Piyasa değerine bak .birde diğer şirketlerin Piyasa değerine bak. Örneğin koç holding
    Eregli THY sabancı holding Aselsan
    Birde bunlara bak karşılaştır. Yaptıkları işe de bak . Araştır Allah beyin vermiş
    Sor sorgula yatirim danışmanına sor.
    Ben kimseye al sat tut demiyorum.
    Araştır diyorum kıyas yap diyorum
    Yatirim tavsiyesi değil. Y.t.d
    Bu yazı ironi
    Kimseye inanmayın
    Değerli iyi niyetli arkadaşım. Bu uyarıları fiyat tırmanırlen, yani şirkey piyasa değerini aşarken yapman gerekirdi. O zaman kıymetli olurdu. Şu an için sana gerek yok. Kağıt zaten senin dediğin gibi, değerini bulmaya gidiyor.

Kendi öz eleştirimle ile ilgili ise, tek hatam SASA'nın fiyatına bakmaksızın iş ciddiyetine güvenmekmiş. Bu bir hata kabul ediyorum.

Ama şu an buralardan alanların ky olduğunu da sanmıyorum. Zaten bundan sonra, hiç bir KY'nin artık patronu "içimizdeki irlandalı olan" SASA ya kolay kolay güveneceğini de sanmıyorum. KY için artık SASA'ya vur kaç taktiği devrede olacaktır.

Ha bir de ne versen, bu yüksek fiyatlardan hap gibi yutuyolar... onu da görüyorum.

Sonuç olarak; sular karayı basarken balıklar karıncaları yer, sular çekildiğinde de karıncalar balıkları yer. Erdemoğlu'nun bu düşüşlerdeki şu an gülen yüzünü görür gibiyim.

Elbet sular bir gün çekilir...

Bekleyelim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ey ahali;Kazan'ın doğurduğuna inanıyorsunuz da,Öldüğüne niye inanmıyorsunuz.?

Sayfa 290/813 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •