Sayfa 291/814 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Ey ahali;Kazan'ın doğurduğuna inanıyorsunuz da,Öldüğüne niye inanmıyorsunuz.?
    Tamam ölsünde bunlar resmen ölüyede tecavüz ediyorlar 189 bu ne düşüş böyle 45~20 vakasından beter oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Baazı meyve ağaçları bile her yıl meyve vermiyor...!!
    Yarış arabaları bile bazen lastiği patlıyor,çamura saplanıyor, sağa sola çarpıptakla atıyor, hurda oluyor,tamirden sonra yoluna devam ediyor..
    Ben,İnfo denen kağıtta 1 ay önce 12.20 tl den 5-6 taban yaşadım 7 tl nin altını gördüm..Kimseyi suçlamadım..Kağıt bu gün 11.90 TL..
    Hisse den para kazanırken Patrona iyi de,Zarar edince niye kötü.?
    Kumar masasına,Oyuna oturan,Başına gelecekleri de kabullenmiş demektir...!!

3. adam akılsız olunca kendi ayağına kurşun sıkar ,bizim patron rüzgara karşı işemeye kalktı ,sana ne piyasadan a ahmak sen işine baksana ,yok pahalıymış yok ucuzmuş ,ucuz oduğun günlerde neden ucuzdur benim hisselerim demedin

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Baazı meyve ağaçları bile her yıl meyve vermiyor...!!
    Yarış arabaları bile bazen lastiği patlıyor,çamura saplanıyor, sağa sola çarpıptakla atıyor, hurda oluyor,tamirden sonra yoluna devam ediyor..
    Ben,İnfo denen kağıtta 1 ay önce 12.20 tl den 5-6 taban yaşadım 7 tl nin altını gördüm..Kimseyi suçlamadım..Kağıt bu gün 11.90 TL..
    Hisse den para kazanırken Patrona iyi de,Zarar edince niye kötü.?
    Kumar masasına,Oyuna oturan,Başına gelecekleri de kabullenmiş demektir...!!

Bişey demedik zaten. Kağıt çıkar düşer çıkar kazanırız kaybederiz. O farklı.
    Ama patron adam susacak. Hele hisse fiyatı hiç teleffuz etmeyecek. Kağıt çıkar düşer...
    Senin İnfo'nun patronu çıkıp dedi mi benim şirket bu para etmez diye?

Ama bizim patron yatırımcısını sırtından hançerledi. Neyse ne mal olduğunu anladık. Biz adam sanıyoduk. Bi de ky'nin zarar görmesine üzülürüm dememiş mi... dalga geçer gibi...

İnşallah bunun zararını kendisi de misliyle bir şekilde öder...

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Bu hisseyi bu hale getiren patron değil. Getiren aşağıdaki gibi twitler de bu tipler oldukça fazla.
    Dün eve beklemiş gelip senet alsınlar diye. 😆😆

Efsaneyi hatırlayalım. Eve gelecek diye bekliyor hala. 😆😆

6. Sasa da formasyon ters bayrak. Sapını tutanlar İçin üzücü.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Erdemoğlu,O Lafı etmekle Belki de Hisseleri üzerinde iş çevirenlere dayak atmak istemiştir..Arada olan da ,''Bu kağıt uçacak kaçacak 200 -300 TL Olacak.'' Diye tivıtır atanların ,gazına gelenlere ,180 TL den kağıda yapışanlara ( 3-5 günde köşeyi dönmek isteyen kumarcılara.) oldu..
    Bir diger suçlu da,TV Papağanları..
    Aynı yaygarayı Taze kuru hissesi tavan tavan gidip 2500-3000 TL olunca da yaptılar..
    Ama,Yıllarca bir daire parası sermayesi ve sermayesinin 10 katı kaar edip de borsada 1 Çuval Un Parasına işlem gören Şirketler hakkında hiç laf etmiyorlar..
    Yüzsüzlük ,Bel boyu..!!

Sayfa 291/814 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •