Sayfa 294/811 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 6483 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. 2022'nin bedelsizi ve 2023'te açılacak Pta'nın bilançoya etkisini beklemekten başka bir şey gözükmüyor ufukta...

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Çarşamba nin ozelligi nedir?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahsıslı sermaye artırımı gelıyor karses svgıler
    yatırım tavsıyesı degıldır

3. ben şok zengin olcam şaşadan yaşlı kurt abi tabi eğer erdemoğğlu az çenesini tutarsa

4. Ogeldi bile SPKbulteninde var
     Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    Tahsıslı sermaye artırımı gelıyor karses svgıler
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. %0,3458 tahsisli sermaye arttırımı SPK tarafından onaylanmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by banker yakup Yazıyı Oku
    sasa'nin ucuk fiyatlanmasi, baska sirketlerin de ucuk fiyatlanmasini hakli cikarmaz. piyasada zaman zaman boyle gercek disi fiyatlamalar olabilir. yatirimci olan kisi bundan uzak durur. insanlarin uyarilarini dinlemeyip hirsla ve acgozlulukle hareket eden insanlarin basina gelecek seyler belli. sen oyle bir bahane sunuyorsun ki "ben cinayet isledim ama bak o da cinayet isledi o da suclu" diyorsun.

bu isin herhangi bir bahanesi yok. kulaktan dolma bilgilerle son donemde muazzam prim yapmis bir hisseyi alan ky profili bence belli. sasa ne is yapiyor dersen bilmezler. hayatlarinda bilanco veya herhangi bir temel analiz metrikleri gorduklerini zannetmiyorum. burayi kripto para borsasi zannettiler.

sasa'yi onceden kesfeden ve uzun sure sabirla tasiyan kisinin zaten maliyeti cok dusuktur ve coktan ihya olmustur. hatta onu birak 1 kasim fiyati ile bugunku kapanis fiyati ayni. yani 1 ay once alanlar bile nominal anlamda zarar etmedi. kim zarar etti? son 1 ayda gelen finansal okuryazarligi dipte ama cesareti had safhada olan tipler...

erdemoglu art niyetli olsa boyle fanatik bir kitleyi bulmusken bedellilerle soyup sogana cevirirdi. sasa dolar bazinda olaganustu getiriler elde ederken erdemoglu'dan guzel patron yoktu. ama hisse fiyati sisip kacinilmaz olan duzeltme gelince de hain ilan ediliyor. tutarli olun once.

hayatimda hic sasa tasimadim. iyi bir sirket olarak gordum, erdemoglu'nu da durust bir insan olarak tanidim. ama her zaman da pahali buldum. ben pahali buldukca da sasa aldi basini hep yukari gitti. bir yerde yukselisinin durmasi kadar dogal bir sey yok. piyasa degeri absurt bir seviyeye ulasmisti, olmasi gereken oldu. ne olacakti piyasa degeri 2 trilyon dolar olup apple ile mi yarisacakti? hangi finansal varligin fiyati sonsuza kadar yukselir?
    dostum boş konuşuyorsun. pay piyasası burası.. sen nadide bir arabanın veya bir parçanın fiyatını talep çokluğuna göre değerlersin. 100 liralık arabaya 150 veren varsa; yok benim arabam o kadar etmez diyecek kadar delikanlısın hee.. sen de o patron gibisin. itibar bir günde sıfır olur. bırak bu işleri.. çarşı pazar değil burası.. burası pay piyasası.. madem bu kadar duyar kasıyorsun EGEEN' de niye yazmıyorsun veya diğerlerinde yazmıyorsun.. Çünkü arkasından baka kaldın trenin.. hiç endişen olmasın EGEEN in grafiği de inişli çıkışlı.. 300 TL ye ilk vurduğunda 2016-2018 arası yerinden oynamamış. 2021-2002 arası da dipleri görmüş.. o tren 700 ve üstüne vurduğunda tekrar yazışırız.. şimdi sana yazması kolay, sana bayram..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Yapacak bısey yok
    kımsenın yapacak bıseyı yok bekleyelım gorelım
    sevgıler
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 294/811 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz