Sayfa 340/813 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 6497 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Damacana su hissesi alsaydık. 1 damacanaya 45 TL verdik, inanılmaz. Üstelik patronu da 1 damacana su 45 TL etmez demiyor. Ama bizim patron benim hisse pahalı diyor.

Erdemoğlunu hisse 60 tl dediği dönemdeki borsa endeksi 3200, bu gün borsa endeksi 5000, hiç kap haberi gelmese hisse kendi kendine 93 TL eder şu an. Bilançoları kap haberlerini saymıyorum..

Havlayan köpek ıssırmaz derler.. Bu para etmez, değeri çok fazla noktasında ise, kimseye çaktırmadan, paşa paşa bütün hisseni sessiz sedasız satar çıkarsın..

Velhasıl, bunda bir bityeniği var. Bu kadar çakallık düşünen Erdemoğlu'nun kesin bir planı vardır. Önce kredili işlem yasağı koy, sonra brüt takası koy. sonra taban.. taban.. taban... yetmedi benim hisse bu para etmez diye demeç ver... Bu haberi de, yeme içme hisse taban taban giderken sabahın 7 sinde kapa gönder.. sonra 2.5 mlyon hisse sat... bi de her yerde hisse pahalı satın diyen çığırtkanlar (bi tek bu hisse pahalı borsa da dimi)...

niye bu kadar tezgah düzen... var bi iş bakalım..
    Zamanla dahada Iyi anlayacaksınız kardamadam.Ekonominin bu kadar kırılgan olduğu bir ülkede emin olun kimse kimseden habersiz iş yapamaz Erdemoğlu özelinde bakmayın olaya...

2. Bu tür hengamelerde patron biraz pasif kalabilir bu piyasa değeri Sasa firmasından kopalı hani oldu patronu bile yaya bırakırlar bence bu korkudan patronda battıkça batabilir

3.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    (bi tek bu hisse pahalı borsa da dimi)...

niye bu kadar tezgah düzen... var bi iş bakalım..

4.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Tam bir komedisin ya
    Benim yazdığım gibiymiş, ne oldu

5. Sasa En çok izlenen hisseler arasında...
    olumlu düşünenlerde var, olumsuz düşünenlerde...
    Bugüne kadar uzun vadeli düşünenleri mahçup etmedi...
    İleriki zamanda durum ne gösterecek bakalım...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Ben 1997 yılında hazine müsteşarlığından yatırım teşvik belgesi alıyordum. Yani şirketleri ilk kuruluş anından bilirim. Sonradan borsacı olmadık. Sonradan değil sanırım eskiden gönderildik.
    Sayın Çakır, ben sizin çok ciddi ciddi benim eski rektörüm olmanızdan şüpheleniyorum. Bir ara kendisinden randevu isteyip Çakır siz misiniz diye soracağım, önceden buradan yazayım. Ben borsaya onun yönlendirmesiyle girmiştim 2016 yılında.

7.  Alıntı Originally Posted by balplus Yazıyı Oku
    Sayın Çakır, ben sizin çok ciddi ciddi benim eski rektörüm olmanızdan şüpheleniyorum. Bir ara kendisinden randevu isteyip Çakır siz misiniz diye soracağım, önceden buradan yazayım. Ben borsaya onun yönlendirmesiyle girmiştim 2016 yılında.
    Garip bi yer oldu burası
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8. 103 rakamına gelmesin, gelirse ters çanak kulp formasyonu çalışır.

Sayfa 340/813 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •