Sayfa 492/814 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Millet o kadar bezdi ki trollerde gelmiyor artık foruma investikte takılıyorlar
    Size gerçekleri söyleyenlere trol diyorsunuz ama aslında en büyük trol sizsiniz. 12500 lotun 190 gördü, 103 gördü, 78 de görecek merak etme. Bilanço büyüdükçe senin portföyün küçülecek. Size uzun süre sabit bir fiyatta gideceğini döverek çizerek kafanıza vurarak anlattım, bir söverek anlatmadım. Yanlışı savunduğun İçin ve yanlışta ısrar ettiğin için trol olduğunu tescilledin. Birde ccc emmi falan yazsan biat ettiğin yerleride gösterirsiniz. Üç beş büyük hesap kendi çıkarları İçin hepinizi tuzağına düşürdü.

Bu olayı çözmek aslında çok basit. Sasa pahalı. Bir Allah’ın kulu çıkıp evet ya bu sasa pahalı diyemiyor. Bir birinizin sırtını sıvazlamaya devam edin. Sasa ucuz diye diye. İyi gelir.

2. Sasa'yı uzun yıllardır tutuyorum, belli bir kısmını da trade ediyorum.

F/K uzun zaman sonra ilk defa 25'in altına inmiş durumda.

Enflasyonist ortamı da hesaba kattığımızda hissenin artık pahalı denilebilecek bir durumu kalmadı.

Hisse bu dönemde geldiği fiyatları sindirme sürecinde. Planlanan yatırımlarda bir sorun olmadığı sürece uzun vadede yönü hep yukarı olacaktır.

Geçmişte 8-9 ay yatay gittiği dönemler de oldu, 1 yılı aşkın süre yatay kaldığı dönemler de mevcut.

Pandemi gibi çok olağanüstü bir durum olmadıkça 200 günlük EMA'nın altında ciddi ihlalleri olmadı.

Bana göre Sasa'nın düşebileceği en düşük seviye 90 TL civarı, altındaki değerlere birkaç gün iğne atsa bile kalıcı olabileceğini düşünmüyorum.

Eylül-Ekim'e kadar bir beklentisi olmayanlar için kademeli olarak güzel alım bölgelerinde olduğunu düşünüyorum.

Bol kazançlar.

SASA_2023-03-26_16-28-35.jpg
    YTD.

3. Yine ölü taklidi yapıyor bu kağıt

4. Düğüşiiyaaaaaah yine düşiyeaaaaahhh

5. Ha bu şaşa hissesi niye hep düşiyaaah baaaa bi söyleyivee yalnız kurt ağabey

Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Ha bu şaşa hissesi niye hep düşiyaaah baaaa bi söyleyivee yalnız kurt ağabey
    Düşsede alsak sevgili nikopoll
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Her düşürdüklerinde alıcıyımm
    başka çaremde yok zaten

Yılan saglam kaçtı
    svg

Sayfa 492/814 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri