Sayfa 587/815 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 6513 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Ekonomist ve aracı kurumların yazıp çizdiği gibi endeks gözünü 7000 lere dikmiş görünüyor...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

2. Yabancı yatırımcıyı çekebilmek adına dolar serbest bırakıldı galiba... ardından faiz artırımları da gelecektir...
    Yeni ekonomi bakanının söylediği gibi, galiba ekonominin gerçeklerine dönülüyor...

3. Ddüüşiiyaaauhh

4. Pta üretim hattının açılması, en iyi ihtimalle sonbahara denk gelecek. Bilançoya da seneye bu zamanlar yansımış olacak, beklentimiz bu yönde. Pta'nın bu haziranda açılması planlanıyordu, olmadı.

5. 70'i görseydim bütün lotlarımdan ayrılır, 1 lira düşer düşmez alırdım. Aç kaldı tekel, durdu al sat işi, öyle izliyoruz seri yükselmesini... Göremedim 70'i, it gibi çalışıyordum o an. Kırgınım ve düzeltmeyle karışık 50lere süzülür diyen varsa bileyim...

6.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    70'i görseydim bütün lotlarımdan ayrılır, 1 lira düşer düşmez alırdım. Aç kaldı tekel, durdu al sat işi, öyle izliyoruz seri yükselmesini... Göremedim 70'i, it gibi çalışıyordum o an. Kırgınım ve düzeltmeyle karışık 50lere süzülür diyen varsa bileyim...
    Bana göre bu saatten sonra düzeltme filan biraz zor görünüyor...
    Merkez Bankası doların dizginlerini bıraktı, serbest piyasa koşullarına dönüş olmuşa benziyor...
    Yabancı yatırımcı da yolda deniyor... Onların dönüşü ile borsa'da tarihi yükselişler görebiliriz...

7. Ben ortalamalarına yaklaşmasını bekleyeceğim. Bana güven vermiyor bu hızlı yükselişler, tabii yükselsin sıkıntı yok ama düzeltmelerin ayarı kaçınca para kaçıyor hisseden. Hoş olmuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Ben ortalamalarına yaklaşmasını bekleyeceğim. Bana güven vermiyor bu hızlı yükselişler, tabii yükselsin sıkıntı yok ama düzeltmelerin ayarı kaçınca para kaçıyor hisseden. Hoş olmuyor.
    Bütün sasaları sattınız mı yani?

Sayfa 587/815 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •