Sayfa 624/814 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 6507 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by alabanda Yazıyı Oku
    Bugünde baskılıyolar. Kademelere yığmışlar lotları sakın gitme diyorlar.
    Düşeni kırdı. 58.50 üstü kaldıkça hareket gelebilir.
    Ytd

2. 59.50 de 326 k 59.60 205 k 59.70 de 205 k aradaki kademelerde 100 den aşağı değil . nedir bu kadar baskı ?

3. 59.70 geçmesi için bize 1.5 milyon lot alım lazım )

4.  Alıntı Originally Posted by alabanda Yazıyı Oku
    59.70 geçmesi için bize 1.5 milyon lot alım lazım )
    Tahtalarda göremediğiniz gizli emirler vardır.. İşlemden geçince görünür. Özel terminallerden verilir..
    Yanlış anlamayın not olarak belirteyim dedim.
    Ben uzun süredir kademe bakmam...

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tahtalarda göremediğiniz gizli emirler vardır.. İşlemden geçince görünür. Özel terminallerden verilir..
    Yanlış anlamayın not olarak belirteyim dedim.
    Ben uzun süredir kademe bakmam...
    Bilgi için saol. Uzun vadeciyiz de takip deki kağıtların zirveleri zorlaması ama elindekinin zirveden uzak oluşu biraz sabrı zorluyor

6.  Alıntı Originally Posted by alabanda Yazıyı Oku
    Bilgi için saol. Uzun vadeciyiz de takip deki kağıtların zirveleri zorlaması ama elindekinin zirveden uzak oluşu biraz sabrı zorluyor
    Rica ederim. Sasa nın zirve görmesi spekülatifti. Ne bilançosu ne de yatırımın dönüş süresi açısından o dönem için anlamsızdı...Patron keşke baştan izin vermeseydi. Ama olan oldu tabi.
    Zirve 4.42 dolar.
    Şu an 2.26 dolar...
    Yani çok yordu yatırımcısını.

Burada bir süre önce Sasa nın artık iyi alım yerinin 2 dolar civarı olduğunu ve altına inse bile uzun süre kalacağını düşünmediğimi yazmıştım.
    Kısa vade 2.10 dolar altında haftalık kapanış yapmadıkça elimde tutmaya devam ederim...

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Rica ederim. Sasa nın zirve görmesi spekülatifti. Ne bilançosu ne de yatırımın dönüş süresi açısından o dönem için anlamsızdı...Patron keşke baştan izin vermeseydi. Ama olan oldu tabi.
    Zirve 4.42 dolar.
    Şu an 2.26 dolar...
    Yani çok yordu yatırımcısını.

Burada bir süre önce Sasa nın artık iyi alım yerinin 2 dolar civarı olduğunu ve altına inse bile uzun süre kalacağını düşünmediğimi yazmıştım.
    Kısa vade 2.10 dolar altında haftalık kapanış yapmadıkça elimde tutmaya devam ederim...
    Büyük düşüşün nedeni patron olmasaydı reportajının yayınlanmasından sonra bir açıklama yapardı . sustu ve şirket bir açıklama yapılmıcak denildi. Bence bilinçli yapıldı tahta elden gidiyordu alttan tekrar sahiplendi . tabi bu beni bağlar kesinlikle . Hangi patron malını kötüler bu para etmez der . erdemoğlundan başka

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bilanço sevimli gelmeyecek. Şu an geri kaldığı ve formasyon olduğu için harekete başladı. Kapanışta tuzak mı değil mi göreceğiz.
    Devlet teşviği kalemleri olmasa dükkan dönüyor kıvamında Sasa'nın işleri. Daralan iş hacminin ve piyasanın sinyalini veriyor yatırımcı sunumunda ama işler yolunda giderse de mutlu ederim diyor. Bekliyoruz bakalım:/

Sayfa 624/814 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •