Sayfa 697/814 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 6511 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Patron o açıklamayı bedavaya yapmadı..
    Çünkü çok miktarda hisse satacaktı ve hisse yukarı gittikçe o fiyata kurumsal alıcı bulamazdı.. Hisse fiyatı 100 lira iken de 46 liradan hisse satamayacağına göre...
    Açıklama yapma ve fiyatı düşürme, devamında da baskılama sebebi bence budur...
    velhasıl çoluğunun çocuğunun rızkını hisseye yatıran küçük yatırımcı büyük zarar etti...
    Kazanan yine büyükler oldu... onlardaki mantık hep aynı... KAZAN - KAZAN
    kazan da nasıl kazanırsan kazan...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

2. Bi kaç gün önce ges kapı niye gelmiyor dedim
    Alta bir arkadaş gelse kap ne oluyor cikmiyorki demişti onu tebrik ederim neyse bir sonraki kaplara insallh

3.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Pta tesisleri açılmadan ve bu tesisin

bilançoya pozitif etkilerini görmeden

bize huzur yok, bunu net olarak anladık
    Abi hemen hemen yaz ortasından beri yazdım pta olmadan ekmek yok diye. Pta, bu senede açılmazsa ne olur kısmına odaklanmak ve buna göre plan yapmak lâzım bence Sasa'da... Zira Sasa şu an teknikle açıklanacak durumda değil, temeli sallanmış durumda. Patron da bu trafiği yönetmek için mücadele hâlinde gibi yorumluyorum bu durumu. Fiyat patronun işine nasıl iyi geliyorsa öyle olacak pta kasaya para sokana kadar, ben buna göre hazırladım kendimi.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Twitter yayını izledim. Orada ana mesaj şu. Biz bu hisseyi bir gün bir yerden satmak istersek siz alın ve siz bu hisseden o gün dışarı çıkmayın. Bir hisse için bu şekilde ky yı etkileyen yayın yapılamaz. Ky bu hissede Şuan varsa aşırı derece dikkatli olmalı. Hisse çok güzel yükseldi. Kimsenin lafı yok. Her yatırımcı aynı şeyi ister. Ama bu her şirket için olacak diye bir şey değil. Kimsenin kimseye zararı ve faydası olmaz. Lütfen aşırı derece dikkatli olun.
     Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    velhasıl çoluğunun çocuğunun rızkını hisseye yatıran küçük yatırımcı büyük zarar etti...
    Kazanan yine büyükler oldu... onlardaki mantık hep aynı... KAZAN - KAZAN
    kazan da nasıl kazanırsan kazan...
    16.11.2022 de yazılmış bir yazı. Şimdi ben olsam o dönemde ky etkilemek için yayın yapanı, yayında konuşanı, 75 milyon portföy paylaşanı ky yı etkilediği için spk ya şikayet ederim. Şayet 75 milyonluk yani 500 küsür bin lot duruyorsa spk bir şey yapmaz. Ama satmışsa sağlam ceza verir. Ky patronu suçluyor ama öyle değil, asıl suçlu yüksek takipçili hesaplar. Yemekhaneye su sebili alındığı gün, bunu uzaya gitmiş edası işe kutlayanlar ve kutlayanlar. Bu büyük takipçili hesaplar Sasa sayesinde başka bir dünyanın varlığında bahseder oldular. Sonuç hüsran.

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    16.11.2022 de yazılmış bir yazı. Şimdi ben olsam o dönemde ky etkilemek için yayın yapanı, yayında konuşanı, 75 milyon portföy paylaşanı ky yı etkilediği için spk ya şikayet ederim. Şayet 75 milyonluk yani 500 küsür bin lot duruyorsa spk bir şey yapmaz. Ama satmışsa sağlam ceza verir. Ky patronu suçluyor ama öyle değil, asıl suçlu yüksek takipçili hesaplar. Yemekhaneye su sebili alındığı gün, bunu uzaya gitmiş edası işe kutlayanlar ve kutlayanlar. Bu büyük takipçili hesaplar Sasa sayesinde başka bir dünyanın varlığında bahseder oldular. Sonuç hüsran.
    evet gerçekten bizim gibi küçük yatırımcılar çok dikkatli olmalı...
    çok takipçili twitter hesaplarının iyi niyetli olmadığını biliyorum... ama pek çok küçük yatırımcı bilmeyebilir...
    herhangi bir hisse konusunda herkes kendisi araştırıp karar vermeli...

6.  Alıntı Originally Posted by Kiralee Yazıyı Oku
    Bi kaç gün önce ges kapı niye gelmiyor dedim
    Alta bir arkadaş gelse kap ne oluyor cikmiyorki demişti onu tebrik ederim neyse bir sonraki kaplara insallh
    Ges ile ilgili kap haberi güme gitti... hisseye etkisi sıfır...

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Tamam Cesur Cakır Cok iyi anladık
    Ama bunlar Tadını aldı filimi baştan bir daha çekecekler bunun zamanı
    ne zamandır
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Bizde onlardan olalım yeni aşklara yol verelim
    bir zamanlar bende deli gibi aşıktım sayın cesur
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 697/814 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları