Sayfa 712/814 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 6508 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by alabanda Yazıyı Oku
    Dostum bu sasa patron ne isterse o . ne grafik ne destek ne köstek işlemez
    mecburiyet gelip çattığında patron falan dinlemez, mecburiyetin dediği olur, grafiğin doğruluğu, aşağı trend ve sıkışma yerleri belli oklarla işaretledim, bu aşağı trendden kurtuluş buna göre olur, patronda bu grafiğe dahildir,..

şu anda aşağı trend devam ediyor ama destek üstündede tutunuyor, bende bu hisseyi takip ettiğimden fayadalananlar olur diye buraya attım,...
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. Artık ne alan var... ne satan... iyice sıkıştı. Patron bayağıdır kendi kendine sokup çıkarıyor... Patronun yolacağı KY kalmadı. Bundan sonraki şirket prestijini patron düşünsün.

Düşeceği kadar düştü artık. Bundan sonra düşse de olur... çıksa da olur... Değişen bişey yok.

3. Enflasyon karşısında paramız eridi... Altına yatırsam bundan iyiymiş... ah kafam ah...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Enflasyon karşısında paramız eridi... Altına yatırsam bundan iyiymiş... ah kafam ah...
    Parayla birlikte bizide eritti bitirdi. Resmen çöktü paranın üzerine satamıyoruz

5. arkadaşlar az önce edindiğim bir istihbarata göre aslında yaşlı kurt abimiz patronun kendisiymiş burada şirket hakkında neler soluyoz diye bizleri acanlık yaparak denetliyormuş

6.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    arkadaşlar az önce edindiğim bir istihbarata göre aslında yaşlı kurt abimiz patronun kendisiymiş burada şirket hakkında neler soluyoz diye bizleri acanlık yaparak denetliyormuş
    Bu kanıya nasıl vardınız. İlginç bir çıkarım olmuş.

7. endeks artı da, sasa yine ekside...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    arkadaşlar az önce edindiğim bir istihbarata göre aslında yaşlı kurt abimiz patronun kendisiymiş burada şirket hakkında neler soluyoz diye bizleri acanlık yaparak denetliyormuş
    Nikooo seni seviyorum sanırım sende bana karşı boş değilsin
    sevgiler
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 712/814 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •