Sayfa 92/813 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 729 - 736 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

ama sasa hektasa su an yurtdısından aldıgı Amonyum nıtratı
    satacak
    yatırım tavsıyesı degıldır

2. Hızlı ve sert çıkış yapan özellikle banka hisselerini gördük, düşüşleri de fena oldu, çok insan zarar içinde kıvranıyor maalesef. Sasa nın zaman zaman düzeltmeler yapması çok sağlıklı bana göre. Merdivenleri yavaş yavaş çıkması, kademelerde boşluk bırakmaması çok önemli. Artık yatırım haberlerini de şirketten bekliyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    bu soruyu sormanız hektas algısıysa tesekkur ederım
    bız sasa dan memnunuz

sevgıler
    Hektaş algısıyla derken ne demek istediniz?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sanırım trenden inenler ve yeni binenler oluyor. Yeni binenler hoşgeldi aramıza. Bol kazançlar bizimle olsun

5. Petrol fiyatlarının küresel alanda 85 dolara gerilemesi sasa açısından epey olumlu bir durum yarattı. Bu fiyat gerilemesinin olumlu sonuçlarını iç piyasada da görmek dileğiyle

6.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    ama sasa hektasa su an yurtdısından aldıgı Amonyum nıtratı
    satacak
    Bu amonyum nitrat üretim tesislerinden de henüz haber düşmedi ortak. Son durum nedir ? Bilginiz varsa paylaşır mısınız. % 100 dışa bağımlı olduğumuz amonyum nitratın üretilmeye başlanması bile ülkemiz açısından müthiş bir katma değer yaratır

7. Merhaba arkadaşlar ben çok kararsız kaldım.Hektaş ve Sasaları satıp Ereğli alsam finansal özgür oluyorum.(Minimum 3 asgari ücret/ay).Ama seneye pişman olur muyum diye çekiniyorum
    Aynı düşünce sene başında da vardı sordum sağolsun sayın Dudu ve birkaç arkadaş daha (sanırım burak, selim,hasta la Vista idiler) satarsam pişman olacağımı söylediler.
    Sorum şu; önümüzdeki 2-3 sene içinde Ereğli Sasa ve Hektaştan çok artar mı?Yoksa Sasa ve Hektaş bu primlenmeye rağmen yine Ereğliye fark atar mı?
    Yorumlarınızı rica ediyorum sorumluluk tamamen bana ait olacaktır

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ben çok kararsız kaldım.Hektaş ve Sasaları satıp Ereğli alsam finansal özgür oluyorum.(Minimum 3 asgari ücret/ay).Ama seneye pişman olur muyum diye çekiniyorum
    Aynı düşünce sene başında da vardı sordum sağolsun sayın Dudu ve birkaç arkadaş daha (sanırım burak, selim,hasta la Vista idiler) satarsam pişman olacağımı söylediler.
    Sorum şu; önümüzdeki 2-3 sene içinde Ereğli Sasa ve Hektaştan çok artar mı?Yoksa Sasa ve Hektaş bu primlenmeye rağmen yine Ereğliye fark atar mı?
    Yorumlarınızı rica ediyorum sorumluluk tamamen bana ait olacaktır
    Demek ki hali hazirda 14bin lot sasaniz bulunmakta.

Gecen yil bende ayni hesabi yapiyordum. Sonra dusundum;
    eregli yaklasik 25% temettu veriyor ancak hisse degerlenmesi cok olmuyor hadi ona da 50% diyelim. Bir yilda yapar 75%. Hakeza sasa ise yilda 100% den fazla yapiyor ve daha yapacagini da beklemekteyim. Ve sasa da kaldim. Esim israrla yarisini hektas yapalim dedi bende hikayesini bilmedigim icin olmaz dedim.

Olsun en cok kazandiranda olmasamda yeterince kazandiranda olduguma eminim. Bu anlattiklarim kendi goruslerimdir ve tavsiye niteligi icermemektedir. Saygilar.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sayfa 92/813 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •