Sayfa 93/813 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 737 - 744 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar ben çok kararsız kaldım.Hektaş ve Sasaları satıp Ereğli alsam finansal özgür oluyorum.(Minimum 3 asgari ücret/ay).Ama seneye pişman olur muyum diye çekiniyorum
    Aynı düşünce sene başında da vardı sordum sağolsun sayın Dudu ve birkaç arkadaş daha (sanırım burak, selim,hasta la Vista idiler) satarsam pişman olacağımı söylediler.
    Sorum şu; önümüzdeki 2-3 sene içinde Ereğli Sasa ve Hektaştan çok artar mı?Yoksa Sasa ve Hektaş bu primlenmeye rağmen yine Ereğliye fark atar mı?
    Yorumlarınızı rica ediyorum sorumluluk tamamen bana ait olacaktır
    Yazinizi eksik okumusum, sadece sasa var diye anlamisim. Kusura bakmayin. Siz cok guzel hisseler secmissiniz. Masallah.
    Seciminize karismak veya aklinizi celmek gibi bir niyetim yok. Ne secerseniz secin eminim ki en iyisini yapmis olucaksiniz. Saygilar

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Yazinizi eksik okumusum, sadece sasa var diye anlamisim. Kusura bakmayin. Siz cok guzel hisseler secmissiniz. Masallah.
    Seciminize karismak veya aklinizi celmek gibi bir niyetim yok. Ne secerseniz secin eminim ki en iyisini yapmis olucaksiniz. Saygilar

Teşekkür ederim hisselerim güzel sayılır.Bende Ereğli,Sasa,Hektaş,Froto,Aksa var.Ereğli ve Froto biraz hayal kırıklığı oldu ama yapacak bir şey yok.Diğer 3 hissem enflasyon ve dolar bazlı kazandırdı çok şükür.
    Elimdeki Sasa ve Hektaşları da Ereğli yapsam mı diye ikilemde kaldım
    Hepinize bol kazançlar dilerim

3.  Alıntı Originally Posted by vigamox Yazıyı Oku
    Demek ki hali hazirda 14bin lot sasaniz bulunmakta.

Gecen yil bende ayni hesabi yapiyordum. Sonra dusundum;
    eregli yaklasik 25% temettu veriyor ancak hisse degerlenmesi cok olmuyor hadi ona da 50% diyelim. Bir yilda yapar 75%. Hakeza sasa ise yilda 100% den fazla yapiyor ve daha yapacagini da beklemekteyim. Ve sasa da kaldim. Esim israrla yarisini hektas yapalim dedi bende hikayesini bilmedigim icin olmaz dedim.

Olsun en cok kazandiranda olmasamda yeterince kazandiranda olduguma eminim. Bu anlattiklarim kendi goruslerimdir ve tavsiye niteligi icermemektedir. Saygilar.

aynen şu anda benim sasada daha 1 yıl dolmadan karım %120 u geçti

4. Hacimde öne çıkan 5 hisse:

1) Türk Hava Yolları
    2) Yapı ve Kredi Bank.
    3) Sasa Polyester
    4) Garanti Bankası
    5) Akbank

Haber kaynağı : https://www.borsagundem.com/haber/ha...issede/1691423

5. Sevgili Canmert ,

*** Hektaş için bedelli/bedelsiz tutarını ayırdın mı ?
    *** İstersen X - Y - Z hisselerinden biraz satıp " E " hissesi alabilirsin. Böylelikle istediğin hisselerden sepet yapmış olursun.
    *** "E" hissesinden finansaL özgürlük demişsin.... Minimum 3 asgari ücret. ..... Dün açıklanan bir veri """ Yoksulluk sınırı 23.600 TL ""

Hızlı koşan atın b.oku seyrek düşer.
    Yawaş yawaş , ağır ağır gitmek iyidir.

Teşekkürler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Artık 70 üstü çok yakışır koçuma

7. Sasa su koyverdin bugün

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Pay vadeli kontratların son günü 30 Eylül. O yüzden satış agırlıklı bir gün yaşıyoruz. Ay sonlarındaki her zamanki hareketler. Nakiti olana alım fırsatı veriyor

Sayfa 93/813 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •