Sayfa 782/814 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Sasada bir beklenti var. Hesabı kitabı yapılır uygunsa alınır. Herkesin hesap makinası var. Ben daha önce gwind smrtg kontr alternatifleri var demiştim. Ama birileri para kaybederken onlarla dalga geçmek şu fiyat gelirse alırım gibi altı boş hiçbir anlam ifade etmeyen yazılar yazmak üstüne %70 düşmüş bir tahtada hiç etik değildi. Tahtacı bunlara biraz ayarını versin ağzını kapasın inş. Dediğim gibi herkesin hesap makinası var düşerken patrona beddua etmek yatırımcılığa aykırı. Hayırlı akşamlar . İyi tatiller.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

2.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Sasada bir beklenti var. Hesabı kitabı yapılır uygunsa alınır. Herkesin hesap makinası var. Ben daha önce gwind smrtg kontr alternatifleri var demiştim. Ama birileri para kaybederken onlarla dalga geçmek şu fiyat gelirse alırım gibi altı boş hiçbir anlam ifade etmeyen yazılar yazmak üstüne %70 düşmüş bir tahtada hiç etik değildi. Tahtacı bunlara biraz ayarını versin ağzını kapasın inş. Dediğim gibi herkesin hesap makinası var düşerken patrona beddua etmek yatırımcılığa aykırı. Hayırlı akşamlar . İyi tatiller.
    Düşüren patronun ta kendisiyse ve de gözünü ky'nin üç kuruşuna dikmişse beddua edilir... Kusura bakmasın... Yükseltsin de demiyoruz, düşürsün de demiyoruz... hisseye; yersiz, gereksiz, sebepsiz müdahale etmesin diyoruz. O patronsa biz de ortağız... bizim malımızla canının istediği gibi oynamamalı... yoksa her tür bedduayı da hakareti de hak eder.

3.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Tahtacının toplamış olması için ne gerekiyor bilmem, ama bildiğim... (hele de patronun=tahta yapıcının gerçek yüzü ortaya çıkmışken) bu fiyat ve aşağısından kolay kolay ne satan olur, ne alan olur... Mecbur yükseltecek ve bizlerden (sabredenlerden) ne çaldıysa geri verecek (fazlasıyla)...

Benim aklımdan geçirdiğim ve beklediğim senaryo şudur... Zamanını bilemem ama bir gün ortaklık haberi gelecek ve soluksuz (kimseye tek lot aldırmadan) eski zirveyi falan yıkıp geçecek...
    ortaklik haberi yilan hikayesine dondu , ben kanaat getirdim ortaklik haberi beklerken olup gidecegiz yada ben oldukten sonra yada hisseden ciktiktan sonra o haber gelir diye dusunuyorum , bendeki bu kismetsizlik devam ettigi surece o haberi cok beklerim diye dusunuyorum , zaten son 1 senedir borsada yedigim buyuk darbeden sonra buyuk ders cikardim kendime , sasa dan sasmayacagim , sasa dan cikan carpilip geri donuyo diger hisselerde..
    bende carpildim geri dondum , sasada kullerimden dogacagim tekrar insallah,
    sahsen 33 liralar cok ama cok buyuk firsatti mallanmak icin , cok dusundum satacak ne var diye , olsa satip kokune kadar dalardim bu fiyatlardan ,her sey nasip kismet ..

4. O bu su drken TCMB. Baskani konusuluyor Tv lerde 1 aydir burda degilmis? Bu sıkıntı yaratmaz mi ekonomik gidisat ve beklenen yabanci sermaye adina?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Önce 500 mil yon yabanciya pdtahvil euro dendi
    Sora hisse sattım ben yapacam dendi sora 3 milyar tl koydu yani 100 milyon avro ...
    Niye az yaptı anlamadım ytdegil hepsi hisseye dönüşünce yüzde 60 küsurat bölünmüş olacak fiyat aynı kalacak tahsisli diye vb. Bu sasa kafamızı beynimizi çok yordu hisse dolaşımı çok olacak bir yandan bir yandan sermayesi artacak vb anlamadım biri söyle sağlam bir yorum yaparmı acaba arkadaslar

6. Aylardır çok şey yazıldı çizildi. Anlayana sivrisinek saz

Anlamayana davul zurna az. Köprünün altından daha

çok sular akar. 18 liraya kadar beklentisi olanlar yapar sağlam yorumu
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şu çizgi geçilmediği sürece hedef magma...

40 liranın altı bitkisel hayattır...

yaşam belirtisi vardır ama bilinç kapalıdır...

40 liranın üstünde hasta gözlerini açmaya başlar...

Ne dediysek o…
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. An itibarı ile 36.10 kırmızı çizgi.
    Altı stop olur.

Sayfa 782/814 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz