Sayfa 805/813 İlkİlk ... 305705755795803804805806807 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Hissede hareket olmaması fabrikaların yinemi ertelenecek durumuna itiyor umarım yanılırım hisseye can gelsin istiyorsa ve sıkışmak istemiyorsa patron en azından 2026 ve sonrası için ortaklık almalı şimdiden tamam bunları kimseye yedirmek istemiyor ama ilerisini zaten ortaklık ike yapacam demişti o halde hisseye can suyu ver hissenin buralarda olması beklentiden uzaklaştırıyor beni buradan alanlar oluyor olacaktır bu kadar kolay kazandırmayacak ki hala buralarda bekletiyor gibi ytdegil amk fabrikasını ac da kurtulalım borcun çok yüksek yabancı yatirim ci ihraca da gelmedi kendin aldın prestij düşmesin diye onu da anladık hisse çoğaltarak sirketin sermayesini guclendiriyon ama bir yandan mali bize dağıtıyorsun bizi borsacı yatirim ci ve bilgili pi.cler haline soktun ulan bilmeyende sasa Büyük alıp yattım diyor halimiz ne olacak bilmiyoruz ama altın a göre Bizi erittin 60 tan alan 120 olunca amorti yani sıfır kazancı oluyor . Hisse 38 lerde sanırım uzun bir süre daha beklentiye girmeyeceğim ytdegil herkese bol sabır ve kazançlar.

2. Biraz zor etseydi şu endexle bile kırmızı kapatıcaktı

3. Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Kaç gündür yazan yok .
    Hareket olsun diye yazdım.

5.  Alıntı Originally Posted by Augustus Yazıyı Oku
    Kaç gündür yazan yok .
    Hareket olsun diye yazdım.
    Herkesin morali bozuk. Genel kurula gitmeyi düşünüyordum, artık gidesim yok. Patron sürekli gazetecilerle fiyat ile ilgili konuşsun. Yok şu kadar kat artmış tl bazlı dolar bazlı

6. Patron yeni ve pırıl pırıl bir fikirle çıktı ortaya yine.
    En az 6.000.000 TL veya fazlası parası olanlardan varlık vergisi kesilsin demiş.

7.  Alıntı Originally Posted by Augustus Yazıyı Oku
    Patron yeni ve pırıl pırıl bir fikirle çıktı ortaya yine.
    En az 6.000.000 TL veya fazlası parası olanlardan varlık vergisi kesilsin demiş.
    o önce milleti zarardan kurtarsında sonra konuşsun

8.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    söylediğiniz fiyat 37 lira filan yapar... gerçekten buna inanarak mı söylüyorsunuz
    Attım kasaya Hoşgeldin ayağına 34 gösterirler diye de hazırladım kendimi. Ki İstanbul Menkul Kıymetler Las Vegas'ı burası, her şey olacakmış gibi yatırımcı olmakta fayda var naçizane.

Sayfa 805/813 İlkİlk ... 305705755795803804805806807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •