Sayfa 770/812 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Karanlık odada birisi 35.08e 2milyon lot basmış.
    Kim yaptı acaba?
    kadir emmi yapmıştır

2.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    kadir emmi yapmıştır
    Deli kadirse sorun yok, coşkun yaptıysa daha çekeceğimiz var demektir.😂

3.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Deli kadirse sorun yok, coşkun yaptıysa daha çekeceğimiz var demektir.��
    bugun cuma abd ingiltere yemeni bombalıyorlar bakalım bugün kadir emmi daha ne kadar çakacak bize

4. Dün gün sonu durum
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Şirketin 2022'deki ihracatı 500 milyon dolar iken, pta tesislerinin devreye girmesi ile tahmini olarak ihracat 1 milyar doların üstüne çıkacak ki bu hakikaten ülke ekonomisi için çok büyük bir katkı. Üstelik polyester üretiminde kullanılan hammadde ithalatı da sıfıra düşerek şirket kendisi üretecek. Çok ciddi yatırımlara imza atan sasa'yı kutluyorum. Sasa tam bir uzun vade hissesi. Kısa vadeli düşünenler sasa'da zarar edebilir. Düşüncelerim kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Sadece kendime ait düşünce ve yargılarımdır. Saygılar
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Gerçekten her mecrada sasa ya haksız saldırılar var. Benim anladığım kadarıyla şirket; çok büyük mali kaynak gerektiren yatırımları altından kalkılamaz borçlara girmeden yapma ve bitirme gayreti içinde. Bu da hisseyi ve yatırımcıyı 1 senedir karamsarlığa itti.

Ama 2025'ten itibaren sasa ülkemizin en büyük ihracatçıları arasında yer aldığında, bu zorlu günler unutulacak, herkes alkış tutmak için sıraya girecek. Şu anda herkes karalama yolunu seçmiş, günlük ve saatlik para kazanma hırsı ile şirkete saydıran saydırana.

Şirketin bu tip söylentilere en güzel cevap şekli ise bir an önce yatırımlarını tamamlayıp tam kapasite ile üretime geçmesi ve çabalarını bilançoya yansıtması olacaktır.

Sasa hissesi özellikle VİOP piyasasında short pozisyonuna çok müsait hale geldi. Bunu herkes biliyor. Bir yıldır hisse düşerken para kazanan insanlar var. Yatırım halindeki şirket hissesinde bunlar normal. Şayet sasa'da short pozisyonu açıp bu forumda tuhaf şeyler yazan olursa ben de bunu çok yadırgarım ve ayıplarım. X sayfası ise zaten çığrından çıkmış, ne ahlak kalmış ne edep kalmış.

Sasa PTA tesislerini devreye soktuğunda, çin ve kore'den hammadde ithalatımız sıfıra düşecek. Üretim maliyetleri düşecek ve müthiş bir rekabet gücüne ulaşacak. O gün geldiğinde, sasa'nın nasıl bir aşama kaydettiği konusundaki 3-5 senelik hikayelerimizi sık sık paylaşacağız. Saygılarımla
    Bu durumda 1 yıl daha bekleyeceğiz sanırım...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

6. Sasa büyüme odaklı yatırımları ile bana göre doğru yolda

Temeli sağlam atmazsan en küçük rüzgarda yıkılırsın mantığı.

Yaptığı yatırımlar ile hem ülkemizin cari açığına büyük katkı sağlayacak

hem de ihracat yolunda büyük aşama kaydedecek. Şu anda şirketi,

hisse fiyatı ve hissenin tahtasındaki tuhaf hareketler ile değerlendirmek ne kadar

doğru bir yaklaşım acaba. Benim lotlarım kıymetli, bu fiyatlardan sattırmak

isteyenler avucunu yalar, daha çok beklerler
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. SASA nın 2022 yılında KAP'ta gönderdiği bir haberi paylaşayım. Hissede henüz yeni olan arkadaşlar belki bunu kaçırmış olabilir, bilmeyebilir. Bu KAP haberinde bahsi geçen 20 milyon TL sermayeli Sasa Uluslararası Finansal Yatırım şirketinin niçin kurulduğu haberin son paragrafında açıkça belirtilmiş. Çay çorba ile uğraşmayan uzun vadeci gerçek yatırımcı arkadaşların aklının bir köşesinde kalsın diye paylaşıyorum. Sürekli izleyip anlık günlük fiyatlarla sağlığınızdan olmayın. Zaten endeksin durumu ve diğer hisselerin hali de ortada. Saygılarımla

Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Madem paraya ihtiyaç var ver 2 kat bedelliyi sora koykendi paranida içeri
    Yoluna bak adam ky lot vermeden hisseyi dipleri
    Çekip kendisi para koyacak hisse zamanla dolaşım kötü artacak ama bizde lot aynı kalacak mka ****si dedik düşerde bukadar ac gözlülük olmaz ki bir senemizi daha çalacaktır bu gidişle ytdegil olan oldu Canımız sağ

Sayfa 770/812 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •